آراد برندینگ
خانه / دسته‌بندی نشده / فروش عمده اسید سولفوریک

فروش عمده اسید سولفوریک

یکی از مواد اصلی که در ساخت مواد شوینده بکار گرفته می شود اسید سولفوریک می باشد. اسید سولفوریک جزء مواد اولیه ای هست که در صنایع گوناگون و مختلفی بکار برده می شود و در ساخت مواد شیمیایی و صنعتی و شوینده نقش مهم و اساسی را ایفا میکند.

اسید سولفوریک چیست

مایع پرکربرد سولفوریک اسید با فرمول شیمیایی  H۲SO۴ که  با ناه های جوهر گوگرد یا هیدروژن سولفات  نیز خوانده می‌شد، اسیدی با چگالی بالا، بی‌رنگ و بسیار قوی است که با هر درصدی در آب حل می‌شود. این مایع یکی از مهم‌ترین و اساسی ترین  مواد شیمیایی موجود در دنیا است که از واکنش آب با سولفور تری‌اکسید (که خود از ترکیب سولفور دی‌اکسید و اکسیژن از طریق فرایند تماسی یا فرایند محفظه‌ای بدست می‌آید) ساخته می‌شود.

اسید سولفوریک بقدری قوی و خاصیت خورندگی دارد که چند قطره از این  اسید به سرعت می‌تواند پارچه ای از جنس کتان را توسط فرایند آب زدایی از بین ببرد.

این ماده برخی از مواقع به عنوان «سلطان مواد شیمیایی» نامیده می‌شود چرا که حجم تولید آن در جهان بسیار زیاد است.

در واقع این اسید به قدری با اهمیت است که سرانه مصرف آن به ازای هر فرد، یکی از شاخص‌های تعیین پیشرفت فنی و اقتصادی کشورها محسوب می شود.

کاربرد های اسید سولفوریک

از سولفوریک اسید در تولید و ساخت انواع کودهای شیمیایی، مواد منفجره ، آب باتری انواع خودرو ها، صنایع معدنی و فلزی، چرم سازی، لاستیک سازی، نساجی و شوینده استفاده می‌شود. همانطور که اشاره شد اسید سولفوریک یکی از اساسی ترین نقش ها را در تولید مواد شوینده دارد و اهمیت آن در حدی است که در صورت عدم موجود بودن و یا بی کیفیت بودن این اسید در ساخت و تولید شوینده با مشکل مواجه خواهیم شد.

در کنار پاک کنندگی اسید سوافوریک که در ترکیب مواد شوینده وجود دارد این اسید با خاصیت حلالیت خوب در آب باعث جدا شدن مولکول ها و انواع چربی ها از سطوح می شود که این امر موجبات تمیز شدن و پاکیزه شدن سطوح خواهد شد.

سولفوریک اسید را می‌توان در آزمایشگاه از واکنش گاز گوگرد دی‌اکسید با هیدروژن پراکسید (آب اکسیژنه) به دست آورد.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
مدیریت فروش: اعلمی
شماره موبایل: 09125813403
کارشناس فروش: فخاری
شماره موبایل: 09193884918
دفتر فروش: 02833686331
ارتباط تلگرام: mraalami57@
کانال تلگرام: aalamishoyande@

مطلب پیشنهادی

خرید پودرلباسشویی به قیمت تولید

تقریبا از ۳۰ سال گذشته پودرلباسشویی به یکی از مهمترین وپرکاربردترین افزودنی کلیدی در خرید خانوارها …