کارخانه فروش مایع ظرفشویی تندیس

فروش مواد شوینده بخصوص مایع ظرفشویی تندیس در ایام کرونایی و دست و پنجه نرم کردن مردم با این بیماری ناشناخته وانواع و اقسام ویروس های مختلف بسیار افزایش چشمگیری داشته که در این بین تولید و عرضه و در مقابل آن تقاضای مایع ظرفشویی بسیار زیاد شده است. برای رعایت بهداشت فردی و خانواده شستشوی خوب و کامل ظروف منزل بسیار مهم و حیاتی می باشد.

مایع ظرفشویی با کیفیت

مایع ظرفشویی خوب دارای شرایط و خصوصیت ها و ویژگی های مخصوصی هست که در صورت داشتن این ویژگی ها میتوان از آن شوینده به عنوان مایع ظرفشویی با کیفیت مناسب یاد کرد.
هر کالایی که دارای برند خوب و شناخته شده ای باشد اغلب دارای مایع ظرفشویی خوبی هست که کمیت و کیفیت را با هم دارد.

خصوصیات مایع ظرفشویی با کیفیت

مایع ظرفشویی با کیفیت خوب باید دارای خصوصیات زیر باشد:
* دارای مواد نرم کننده که باعث نرمی و لطافت پوست دست شود
* دارای مواد آنتی باکتریال و ضد ویروس که باعث از بین رفتن ویروس ها و میکروب ها شود
* استفاده از مواد اولیه مرغوب برای ساخت نهایی محصول
* دارای بطری و بسته بندی های مناسب ،شیک و مقاوم

انواع مایع ظرفشویی

مایع ظرفشویی هایی که در ایران وجود دارد و با لوگوی های مختلف تولید می شود دارای انواع مختلف در کمیت ها و کیفیت های متنوع هست که بشرح زیر می باشد:
* مایع ظرفشویی فومی
* مایع ظرفشویی کرمی
* مایع ظرفشویی صدفی
* مایع ظرفشویی در بطری های ۵۰۰ گرم
* مایع ظرفشویی فله ای

فروش مایع ظرفشویی

مواد شوینده که دارای فروش های سنتی و انلاین اینترنتی می باشد که یکی از این سبد مواد شوینده که دارای فروش های عمده و خرده هست مایع ظرفشویی هست که همیشه و در همه حال در خدمت رسانی به هموطنان فعال می باشند.

مایع ظرفشویی تندیس

از جمله مایعاتی که زیاد مورد استفاده در بین مصرف کنندگان می باشد مایع ظرفشویی تندیس هست که دارای انواع ۷۰۰ گرم ،۷۵۰ گرم، ۳۳۰۰ گرم و ۳۷۵۰ گرم می باشد که با توجه به ازدیاد انواع ویروس ها تقاضا برای خرید آن افزایش چشمگیر داشته و خواهد داشت.

قیمت مایع ظرفشویی تندیس

همانطور که گفته شد مایع ظرفشویی تندیس از پرطرفدارترین مایعات شوینده در ایران می باشد که در سایزهای کوچک تا متوسط تولید می شود که دارای قیمتهای مناسب و ارزان می باشد. برای آگاهی از بروزترین قیمتها با کارشناس فروش ما تماس بگیرید.