مجموعه پاکال شما را به خرید بهترین محصولات مواد شوینده دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

نمایندگی فروش مواد شوینده

امروزه با زیاد شدن شرکت های تولیدی کارخانه ها در صدد این هستن که نمایندگی فروش مواد شوینده برای هر استان برگزینند تا هم فروش به صورت منظم و هم به صورت آسان انجام شود تا عمده فروش هاهم به سهولت و سریعتر خرید خود را انجام دهند .

فروش مواد شوینده

نمایندگی معتبر مواد شوینده کجاست ؟

شرکت پاکال با تولید محصولات با کیفیت و با وجود سابقه درخشان در فروش مواد شوینده یک شرکت معتبر تولیدی می باشد که با پخش های معتبر سراسر کشور کار می‌کند و شما با مراجعه به سایت های فروش ما آدرس و تلفن تماس این پخش های معتبر را بدست آورید.

فروش مواد شوینده
چگونگی درخواست نمایندگی مواد شوینده

خوشبختانه شرکت مواد شوینده ما با تولید و بسته بندی انواع شوینده ها با چند برند معتبر و خوشنام آتنا و گنج و هیراد و ردگون جزء بهترین شوینده ها در بین رقبا و شرکت های دیگر می باشد که این خود نشان دهنده کیفیت است و درخواست های مکرر برای نمایندگی مواد شوینده است .

قیمت نمایندگی فروش

کارخانه موادشوینده برای فروش منظم و روتین خود نمایندگان فروشی رو انتخاب می‌کند و قیمتی کمتر از عمده فروسها به آنها اعلام می‌کند یعنی درصدی از فروش را به نمایندگان خود اختصاص می دهند تا آنها هم با توجه به سود بیشتر بتوانند تلاش خود را افزایش دهند و در عوض تصامین بانکی از آنها دریافت می کنند .

خرید و فروش نمایندگان فروش

نمایندگان فروش طبق توافق و قراردادی که بین کارخانه و آنها منعقد می شود چک و سفته و تصامین بانکی در اختیار کارخانه قرار می دهند و در عوض کارخانه موظف است که بجز نماینده به هیچ شخص یا شرکت خاصی محصول نفروشد مگر از طریق نماینده باشد.
و یک قیمت خیلی پایین تر از بازار و عمده فروشها به نماینده اعلام کند و اشانتیون هایی هم برای آنها در نطر می‌گیرد تا فروش برای آنها مقرون به صرفه باشد و با انرزی مصارف بتوانند به کار فروش ادامه داند .

بازدیدها: 14

محمدرضا اعلمی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:

مدیر فروش : محمد رضا اعلمی

راه های ارتباطی:

  شماره تماس مدیر فروش : 09125813403

  شماره تماس مشاور ارشد فروش: 09193884918

  پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

  پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

مجموعه پاکال شما را به خرید بهترین محصولات مواد شوینده دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *