مجموعه پاکال شما را به خرید بهترین محصولات مواد شوینده دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش اینترنتی صابون حمام

در حالی که گسترش مصرف روز افزون انواع شوینده امری اجتناب ناپذیر می باشد صابون حمام در حال مصرف بیشتر از مابقی محصولت شوینده می باشد چرا که برای از بین بردن انواع آلودگی ها و کثیفی ها مخصوصا ویروس های مختلف و بویژه ویروس کرونا نقش مهمی را دارد.

عملکرد صابون چگونه است

هر یک مولکول صابون یک کله یونی دارد که آب دوست است و در آب قابل حل شدن است. (چون مولکول های آب خاصیت قطبی دارند  تنها مولکول هایی می توانند در آن حل شوند که دارای خاصیت قطبی باشند.) هم چنین کله دیگر مولکول آب که یک زنجیره ی هیدروکربنی می باشد غیر قطبی و آب گریز می باشد و می تواند مواد غیر قطبی مثل کثیفی ها ،روغن و چربی را در خود حل نماید.

مولکول های آب در واقع ارتباطی هستند میان آب و روغن که با حل کردن مولکول های چربی در خود, امولسیونی از قطرات کوچک چربی در آب تشکیل می دهند. به موادی که از چنین مولکول هایی تشکیل می شوند, سورفکتانت یا شوینده و ازبین برنده گفته می شود. از دیگر کاربردهای سورفکتانت ها می توان به استفاده آن ها در انواع امولسیفایرها اشاره نمود.

سورفکتانت ها یا انواع شوینده ها کشش سطحی آب و کشش بین سطحی آب و روغن را با جذب بین سطحی مایع – مایع کاهش می دهند. به طور کلی سورفکتانت ها اصلی ترین ترکیب تشکیل دهنده مواد شوینده محسوب می شوند. و اساسا به دلیل وجود همین ترکیب در مواد شوینده است که این قابلیت را به آنها می دهد که بتوانند چربی ها و کثیفی های تجمع یافته را در خود حل نمایند و با استفاده از آب تمیز بتوان آنها را از محل دور کرد.

افزودنی های صابون

افزودنی هایی که برای بهتر شدن ظاهرصابون ، بو و عملکرد به مواد شوینده تشکیل دهنده صابون افزوده می شوند. حتما شوینده ای با رنگ و بوی مناسب در جذب مشتریان بسیار کمک کننده خواهد بود. اما بعضی دیگر از این افزودنی ها به دلیل بهبود عملکرد صابون در از بین بردن لکه ها و چربی ها مورد استفاده قرار می گیرند، مانند روغن نارگیل که حلالیت چربی های اولیه در قلیا را افزایش می دهد.

فروش اینترنتی صابون چیست

در روز های اخیر که با ویروس مزاحم کرونا مواجه شده ایم و بیشتر در خانه هستیم و خرید ها را بیشتر توصیه ها به این است که غیر حضوری و مجازی باشد به همین دلیل خرید های مجازی و اینترنتی که با کامپیوتر و فضای مجازی انجام می شود بیشتر شده است.

صابون حمام را از کجا بخرم

اگر برای خرید بدون درد سر صابون حمام دنبال کارخانه و تامین کننده مناسب هستید با ما همراه باشید تا شما را همراهی نمائیم.

بازدیدها: 176

محمدرضا اعلمی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:

مدیر فروش : محمد رضا اعلمی

راه های ارتباطی:

  شماره تماس مدیر فروش : 09125813403

  شماره تماس مشاور ارشد فروش: 09193884918

  پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

  پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

مجموعه پاکال شما را به خرید بهترین محصولات مواد شوینده دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *