مجموعه پاکال شما را به خرید بهترین محصولات مواد شوینده دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید صابون پایه از شرکت ها

برای تولید صابون کربن سیاه دکتر بیز دستشویی و لباسشویی خرید صابون پایه از شرکت‌ها از مهم‌ترین برنامه‌های کارگاهها و کارخانه های کوچک می باشد که در زمینه تولید مواد شوینده و صابون های این حوزه شوینده بهداشتی فعال هستند.برای تولید صابون از صابونهای پایه که بعنوان مواد اولیه شوینده به حساب می آید در کشور مورد استفاده قرار می گیرد.به همین منظور در قالب تولیدیهای خرد و کوچک این مهم در حال انجام هست.

خرید صابون پایه

خرید صابون پایه و تولید انواع صابون

می توان از صابون کاپوس تی سی سی پایه برای تولید انواع صابون لباسشویی و صابون دست و صورت بهره برد. برای اینکه بتوان تولید این شوینده بهداشتی را در قالب کارگاه های خرد انجام داد باید ابتدائا با توجه به داشتن دستگاه های مربوطه صابون تخته ای که بعنوان پایه اصلی در تولید صابون بکار برده می شود در پخت و فراوری این کالای بهداشتی مورد بهره برداری قرا داد.

با خرید و فراوری صابون پایه که بعنوان ماده اصلی تولید صابون نهایی در کارگاه ها می باشد میتوان انواع صابون دست و صورت و صابون حمام و لباسشویی را در اقسام متنوع و رنگهای مختلف تولید نمود و باه باارها عرضه کرد.

خرید صابون پایه

تولید صابون در قالب کارگاه های خرد

احتمالاً مجاهد مدرک در برخی از شهرهای صنعتی کارگاه های کوچکی وجود دارند که در حجم های کمتر از کارخانه های بزرگ اقدام به تولید مواد شوینده و مخصوصاً صابون نمودند و آنرا به بازارهای فروش و مراکز عرضه داخل شهر ارائه می نمایند. اگر شما نیز به عنوان تولید کننده و عرضه کننده و شوینده تمایل دارید این کار را انجام دهید می توانید براحتی با کارشناسان فروش ما ارتباط گرفته و نسبت به خرید مواد اولیه صابون اقدام نمایید و اقدام به تولید صابون لباسشویی و حمام نمایید.

برای خرید آن نگران هیچ موضوع نباشید چرا که مواد اولیه صابون یا حسابان پایه همیشه در کارخانه موجود می باشد و با توجه به قیمت مناسب آن توزیع و عرضه آن برای خریداران و تولیدکنندگان آینده بسیار با صرفه و اقتصادی می باشد.

بازدیدها: 26

محمدرضا اعلمی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:

مدیر فروش : محمد رضا اعلمی

راه های ارتباطی:

  شماره تماس مدیر فروش : 09125813403

  شماره تماس مشاور ارشد فروش: 09193884918

  پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

  پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

مجموعه پاکال شما را به خرید بهترین محصولات مواد شوینده دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *