مجموعه پاکال شما را به خرید بهترین محصولات مواد شوینده دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

کارگاه تولیدی مواد شوینده ایرانی

مواد شوینده ایرانی

مواد شوینده ایرانی را در تمامی مغازه ها و فروشگاه های موجود در ایران به وفور می توان یافت. چرا که کشور ایران از لحاظ تامین مواد اولیه و پروسه ساخت شوینده های متفاوت مزیت های بیشماری دارد. در کشور ایران علاوه بر تولید محصولات برای نیاز داخلی شوینده هایی نیز مخصوص صادرات تولید می شود.

نحوه تولید شوینده در کارگاه شوینده

کارگاه های مختلفی که در کشور وجود دارند دارای ظرفیت های مختلفی در میزان تولید و ساخت مواد شوینده دارند. البته که میزان و ظرفیت تولید شوینده ها بستگی به موارد مختلفی دارد که در ادامه به برخی از آنها اشاره خواهیم نمود.

  1. سرمایه در دسترس فرد یا شرکت تولید کننده
  2. هدف گذاری تولید کننده از تاسیس کارگاه تولیدی
  3. میزان سود دهی کارگاه در کوتاه مدت و بلند مدت
  4. رونق موجود در بازار مواد شوینده یا رکود در آن
  5. وجود بازارهای رقابتی و نیز وجود مشتریان صادراتی

هر چند به موارد فوق به عنوان موضوعاتی که در میزان و نوع تولید شوینده تاثیر دارند اشاره مستقیم شد ولی عوامل متغیر زیادی هستند که بر این نکته اثر گذار هستند. در همین راستا یکی از مهمترین مواردی که می توان نقش مهمی در نوع و میزان تولید کارگاه داشته باشد مربوط می شود به هزینه های کارگری و هزینه های جاری تولید کنندگان.

مواد شوینده ایرانی

مزیت خرید مایع پاک کننده سطوح

با توجه به اینکه امروزه خانه هاکوچک و آپارتمانی شده است و سبک زندگی ها تغییر زیادی کرده است و شستشوی تمامی قسمت های منزل یا مکان های دیگر که نیاز به ضدعفونی کردن و پاک کنندگی دارند و قابل شستشو نیست شرکت پاکال با تولید محصولی خاص این مشکل را حل کرده و پاکیزگی را به خانه و خانواده های ایرانی هدیه می‌کند.و ایم محصول پاک کننده و صدعفونی کننده سطوح می باشد که هیچ گونه ضرری برای انسان ندارد و مصرف آن هم آسان است وتنها با اسپری کردن نی توان تمامی سطوح را تمیز و پاکیزه کرد و همه جا را براق و درخشان کرد.

مایع پاک کننده سطوح

یکی از محصولاتی که در هر زمان و هر مکانی مورد استفاده قرار می‌گیرد و نیاز روزانه هر خانه و مکانی است مایع پاک کننده سطوح است که هم در خانه و هم مکان های عمومی علی الخصوص بیمارستان ها و آشپزخانه ها و مکان های عمومی نیاز آن چند برابر است و اهمیت بیشتری دارد. شرکت پاکال با تولید محصولی نو وبا فرمولاسیون جدید و با قیمت و کیفیت خاصی و رقابتی که تولید می‌کند در بین تولیدکننده ها رقیب و همتا ندارد و مشتریانی که از این مایع خرید و استفاده کردند بهترین و معتبرترین شاهد بر این موضوع هستند.

کارگاه های تولیدی مواد شوینده محصولاتی را متناسب با نیاز بازار تولید می نمایند. استفاده از جدید ترین فناوری ها و تکنولوژی های روز در این عرصه حائز اهمیت می باشد.
موادشوینده ایرانی دسته ای از شوینده های موجود در بازار می باشد که به دلیل کیفیت بالا مورد توجه مصرف کنندگان زیادی قرار گرفته است. کارگاه های تولیدی مواد شوینده در ایران با تکیه بر نوین ترین دانش تولید مواد شوینده، اقدام به تولید بهترین این محصولات نموده اند.

مواد شوینده ایرانی را می توان به صورت عمده با قیمتی مناسب تهیه نمود، این محصولات با عرضه مستقیم توانسته اند قیمت مناسبی داشته باشند.

بازدیدها: 230

محمدرضا اعلمی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:

مدیر فروش : محمد رضا اعلمی

راه های ارتباطی:

  شماره تماس مدیر فروش : 09125813403

  شماره تماس مشاور ارشد فروش: 09193884918

  پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

  پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

مجموعه پاکال شما را به خرید بهترین محصولات مواد شوینده دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *