مجموعه پاکال شما را به خرید بهترین محصولات مواد شوینده دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

کارخانه کنسانتره مایع شوینده ایران

کنسانتره مایع شوینده

کنسانتره مایع شوینده در مجموع به ماده ای اطلاق میشود که به صورت مایع بسیارغلیظ تولید میشودکه درکارخانه های تولید مواداولیه تهیه میگردد وسپس دراختیار کارخانه های تولید موادشوینده قرارمیگیرد.این کارخانه ها با فراوری های مختلف، کنسانتره غلیظ را با حجم مشخصی آب ترکیب کرده و محصول نهایی که انواع مایع شوینده هستند تولیدمیشود.برای مثال برای تهیه مایع ظرفشویی ،ترکیب کنسانتره به آب به نسبت ۳ به ۱میباشد.

کنسانتره مایع شوینده

مزایای کنسانتره مایع شوینده

مزایای کنسانتره نسبت به دیگر مواد اولیه شوینده راحتی آن درتولید مایع است.با وجود کنسانتره دیگر نیاز به ترکیبات و فرمولاسیونهای مختلف برای ساخت مایع ظرفشویی نیاز نیست.همین که مقداری کنسانتره با نسبت مشخص با آب ترکیب شده و مایع ظرفشویی به دست میدهد سپس بسته بندی و روانه بازارمیشود.مایع ظرفشویی و مایع دستشویی که از کنسانتره به وجودمی آید بسیار غلیظ و باصرفه خواهد بود.به دلیل راحتی درتولید مایع ظرفشویی دیگر نیازی به ماشین آلات ودستگاههای پیشرفته نیست وبه آسانی تهیه میشود.

کنسانتره مایع شوینده

بازار موادشوینده درایران

بازار مواد شوینده درایران یکی از پررونق ترین بازارها میباشدچرا که هم تنوع موادشوینده زیادبوده و هم اینکه شرکتها و برندهای مختلفی دراین عرصه فعالیت میکنند.بنابراین در بازار موادشوینده علاوه براینکه کیفیت و طرزساخت محصول مهم است قیمت و تاریخ مصرف آن میباشد. شوینده ها ازجمله پرکاربردترین مواد در خانه هستند چرا که برای نظافت و تمیزی و ضدعفونی و لکه بری و خیلی مقاصد دیگر همواره درلیست خریدخانوار جای دارند.ازاین رو معمولا شوینده هایی دربازار بیشتر مطرح میشوند که علاوه برداشتن کیفیت بالاو اثرگذاری قوی ،ازقیمت مناسبی برخوردارباشند.

کنسانتره مایع شوینده

بسته بندی مایع ظرفشویی

مایعات ظرفشویی با توجه به اسانس موجود درآن و رنگ های متنوع دربسته بندی های کوچک و بزرگ تولیدمیشوند.مایعات ظرفشویی در اندازه های ۱لیتری و ۳لیتری ودربرخی حجم های بزرگتر ۱۰لیتری و۲۰لیتری بسته بندی میشوند.حجم های بزرگتر به دلیل داشتن مقدارمایع زیادتر و البته قیمت پایینتر برای مصرف کننده مقرون به صرفه ترمیباشد.

 

کنسانتره مایع شوینده

قیمت کنسانتره مایع شوینده

در زمینه فروش و میزان آن باید به نکته اصلی که قیمت این کالا هست باید توجه ویژه داشت. برای اخذ استعلام قیمت با ما در ارتباط باشید.

بازدیدها: 159

محمدرضا اعلمی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:

مدیر فروش : محمد رضا اعلمی

راه های ارتباطی:

  شماره تماس مدیر فروش : 09125813403

  شماره تماس مشاور ارشد فروش: 09193884918

  پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

  پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

مجموعه پاکال شما را به خرید بهترین محصولات مواد شوینده دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *