مجموعه پاکال شما را به خرید بهترین محصولات مواد شوینده دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

کارخانه پودر قالیشویی با کیفیت

پودر قالیشویی

کارخانه پودر قالیشوی باکیفیت از بهترین مواد اولیه شیمیایی استفاده می کنند تا مرغوب ترین پودرقالیشویی را تولید کرده و در اختیار مصرف کنندگان قرار دهند. کارخانه شوینده و پودر قالیشویی در کنار بهترین کیفیتی که ارائه می دهد باید برجنبه ی اقتصادی این محصول نیز توجه داشته باشد چرا که همیشه کیفیت در کنارکمیت ارزش پیدا می کند. ما می توانیم خرید عمده ی پودر قالیشویی مرغوب و با کیفیت را از درب کارخانه برای شما میسر کنیم.

پودر قالیشویی

مصرف ویژه پودرهای قالیشویی

امروزه معمولا تمام منازل دارای فرش های ماشینی هستند فرش های دست بافت و ابریشمی فقط به عنوان تزئین استفاده می شوند. کارخانه تولید پودرهای قالیشویی بسیار فعال بوده و پودرهای قالی شویی با کیفیتی با آنزیم های پاک کننده تولید می کند که شستشوی هر فرش و قالیچه ای با این پودرها باعث زیبایی و پاکیزه گی دو چندان آن ها می شود. پودرهای قالی شویی به دلیل داشتن آنزیم های ویژه هر نوع لک و آلودگی مانند لک چایی و لک غذا را از روی فرش و قالی پاک می کنند و کارسخت شست شوی فرش را آسان کرده اند. کارخانه های تولید پودرهای قالیشویی در کنار تولید این پودرها به فکر محیط زیست نیز بوده اند زیرا آنزیم های موجود در این محصول بسیار دوست دار محیط زیست و متعادل با آن است و باعث هیچ نوع ضررو زیان به محیط و طبیعت نمی شوند.

پودر قالیشویی

مصرف پودر قالیشویی در خشکشویی و مبل شویی

پودرهای قالیشویی به دلیل پاک کنندگی قوی در مشاغلی که با شستشو سروکار دارند مورد مصرف قرار می گیرد. این محصول که به صورت فله ای ارائه می شود مقدار بسیار کم از آن ضدعفونی کنندگی – پاک کنندگی و درخشندگی الیاف را انجام می دهد. از این پودرهای قالیشویی در مصارفی مانند خشکشویی – مبل شویی و کارواش نیز بهره گرفته می شود زیرا مقدار بسیار کمی از این مواد شوینده کف زیادی را تولید می کند و باعث تمیزی و پاگیزه گی الیاف مختلف می شود. پودر قالیشویی که درمبل شویی ها و خشکشویی ها مورد مصرف قرار می گیرند به صورت پیمانه ای مصرف می شوند تا از حد و اندازه تجاوز نشود. این مشاغل نیز مایحتاج پودری خود را از کارخانه ی پودر قالیشویی تهیه می کنند

پودر قالیشویی

عدم مصرف پودرهای قالیشویی

پودر قالیشویی بیشتر در مصارف صنعتی به کار می رود و مصرف این محصول در منازل شایع نمی باشد. استفاده صحیح از این مواد شوینده قالی و قالیچه می تواند نتیجه گیری بهتری داشته باشدو باعث درخشندگی و لطافت تارو پود فرش شود ولی مصرف ناصحیح آن نه تنها بازده نداشته بلکه بر الیاف فرش صدمه وارد کرده و اثرات جبران ناپذیری بر روی فرش پدید خواهد آورد.

قابل ذکر است که مصرف پودرهای قالیشویی به هیچ وجه برای شستشو قالی های ابریشمی پیشنهاد نمی شود چرا که الیاف ظریف این قالی ها خشک شده و باعث جمع شدن قالی می شود. در شستشوی فرش های پشمی و دست بافت که رنگ دهی آنها بالا می باشد از پودرهای قالی شویی استفاده نکنند زیرا ممکن است رنگ دهی این فرش ها هنگام شست شو مشکل بوجود آورد و پس از آبگیری فرش دستبافت حالت اولیه خود را از دست داده و الیاف فرش به یکدیگر رنگ پس دهند.

پودر قالیشویی

فروش پودر قالیشویی با کیفیت از کارخانه

پودرهای قالیشویی یا شوینده قالی تولید شده از برترین کارخانه های ایران که بیشتر مصرف صنعتی دارند و در هیچ فروشگاه و مغازه ای به فروش نمی رسند باید به صورت مستقیم از کارخانه خریداری شوند. برای این امر مهم باید به سایت های ما مراجعه کنید و در مورد کیفیت و قیمت پودرهای قالیشویی از کارشناسان ما مشاوره بگیرید و سپس با اطمینان و تضمینی از درب کارخانه خرید کنید.

بازدیدها: 141

محمدرضا اعلمی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:

مدیر فروش : محمد رضا اعلمی

راه های ارتباطی:

  شماره تماس مدیر فروش : 09125813403

  شماره تماس مشاور ارشد فروش: 09193884918

  پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

  پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

مجموعه پاکال شما را به خرید بهترین محصولات مواد شوینده دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *