مجموعه پاکال شما را به خرید بهترین محصولات مواد شوینده دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

کارخانه مایع دستشویی ارزان

از بهترین مواد شوینده ای که در بازار تقاضای زیادی دارد کارخانه مایع دستشویی با رایحه ها و رنگهای متنوع هست که توسط خریداران دارای سلایق مختلف انتخاب و خریداری می شود.
کارخانه مایع دستشویی با کیفیت خوب و قیمت مناسب از الویت های خرید صاحبان مشاغل در حوزه مواد شوینده هست که دارای هدف گذاری مدون و برنامه ریزی شده ای هستند.

کسب و کار مایع دستشویی

بیشتر اوقات مشاهده می شود که کسب و کارهایی که در اماکن خاصی با سرمایه گذاری های زیاد و برنامه ریزی های خاصی ایجاد و تاسیس می شود ولی بعد از مدتی به علت رکود در بازار خرید و فروش و مواجه شدن جامعه با مشکلات اقتصادی مردم دیگر آنطور که باید و شاید نمیتوانند اجناس آن فروشگاه را خریداری نموده و آن کسب و کار خاص بعد از مدتی مجبور به تغییر شغل و جمع کردن فروشگاه شود.
ولی در خصوص فروش مواد شوینده و بخصوص مایع دستشویی که در اوضاع بیماری کرونا و همیشه جزء ضروریات روزمره می باشد شغلی با درآمد خوب و همیشگی هست.

کارخانه مایع دستشویی کجاست?

گشتن خریداران عمده مواد شوینده برای پیدا نمودن کارخانه مایع دستشویی امری اجتناب ناپذیر می باشد چرا که بیشتر عمده فروشانی که در حوزه خرید و فروش مایع دستشویی کار می کنند تمایل زیادی دارند تا بعنوان تامین کننده از کارخانه تولید کننده مایع دستشویی خریداری نمایند تا همزمان با تهیه جنس با اصالت قیمت مناسب نیز تامین نمایند.
شما تجار گرامی برای ارتباط با کارخانه مایع دستشویی ارزان با ما همراهی نمایید.

نماینده فروش مایع دستشویی

اکثریت استان های کشور دارای نماینده فروش مایع دستشویی از طرف کارخانه هستند که بصورت مستقیم دارای قیمتهایی مصوب و تعیین شده از سوی کارخانه هستند که آماده خدمت رسانی و ارائه مایع دستشویی بدون واسطه و با کیفیت به خریداران هستند. برای اگاهی از اطلاعات نمایندگان فروش با شماره مشاوران کارخانه تماس گرفته و اطلاعات خود را کامل نمایید.

مایع دستشویی ارزان

آیا مایع دستشویی ارزان قیمت نشان دهنده این است که ماده شوینده کیفیت لازم را ندارد یا اینکه نشان از قدرت و توان تولید کننده در تولید محصولات شوینده دارد؟
در برخی موارد داشتن قیمت ارزان یعنی کیفیت پایین محصول ولی در شرکت ما به دلیل تولید مواد اولیه توسط مهندسان شرکت و قیمت ارزان تمام شده مواد اولیه به همین دلیل مایع دستشویی هم با قیمت ارزان و مناسب ارایه خواهد شد.

میزان تولید مایع دستشویی

در کنار تولید روزانه ۱۵۰ تن پودر لباسشویی که در حوزه دستی و ماشینی تولید و برای عرضه در بازارها آماده و بسته بندی می شود شرکت هر روزه مقدار ۱۰ تن انواع مایع دستشویی در رنگ ها و رایحه های متنوع تولید می کند که در کل موجب پیشرفت و ترقی شرکت از لحاظ اعتبار و سود خواهد بود.

محمدرضا اعلمی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:

مدیر فروش : محمد رضا اعلمی

راه های ارتباطی:

  شماره تماس مدیر فروش : 09125813403

  شماره تماس مشاور ارشد فروش: 09193884918

  پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

  پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

مجموعه پاکال شما را به خرید بهترین محصولات مواد شوینده دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.