مجموعه پاکال شما را به خرید بهترین محصولات مواد شوینده دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

کارخانه مایع دستشویی ارزان

کارخانه مایع دستشویی

بهترین مواد شوینده ای که در بازار تقاضای زیادی دارد در کارخانه مایع دستشویی با رایحه ها و رنگهای متنوع تولید می شود. که این مایع دست توسط خریداران دارای سلایق مختلف انتخاب و خریداری می شود.
تولید مایع دستشویی با کیفیت خوب و قیمت مناسب از الویت های خرید صاحبان مشاغل در حوزه مواد شوینده هست که دارای هدف گذاری مدون و برنامه ریزی شده ای هستند.

کارخانه مایع دستشویی

مایع دستشویی

مایع دستشویی یکی دیگر از محصولات شوینده است که برای شستشوی دست‌ها پس از استفاده از نوالت مورد استفاده قرار می‌گیرد. این مایع دارای ترکیب شیمیایی سفت کننده‌ها، ضد عفونی کننده‌ها و مرطوب کننده‌های مختلف است که باعث تمیزی و ضدعفونی دست‌ها می‌شود. از مزایای آن به نرم شدن پوست می توان اشاره نمود.

بسته بندی های مایع دستشویی

مایع دستشویی با انواع مدل‌ها و بسته‌بندی‌های مختلفی در بازار موجود است.

برخی از مدل‌های مایع دستشویی شامل:

  1.  مایع دستشویی به صورت پمپی: این نوع مایع دستشویی در بطری‌هایی براحتی قابل دسترسی هستند و با قرار دادن دست زیر پمپ، مایع به دست می‌آید.
  2. مایع دستشویی بسته‌بندی شده: این نوع مایع دستشویی در بسته‌بندی‌های تک‌باره و چند باره قابل دسترسی هستند.
  3.  مایع دستشویی با دریچه: این نوع مایع دستشویی دارای دریچه است که با فشردن بطری، مایع به دست می‌آید.
  4.  مایع دستشویی اکسیژنه: این نوع مایع دستشویی دارای ترکیبات ضدعفونی‌کننده و اکسیژنه است.

بیشتر اوقات مشاهده می شود که کسب و کارهایی که در اماکن خاصی با سرمایه گذاری های زیاد و برنامه ریزی های خاصی ایجاد و تاسیس می شود.

ولی بعد از مدتی به علت رکود در بازار خرید و فروش و مواجه شدن جامعه با مشکلات اقتصادی مردم دیگر آنطور که باید و شاید نمیتوانند اجناس آن فروشگاه را خریداری نموده و آن کسب و کار خاص بعد از مدتی مجبور به تغییر شغل و جمع کردن فروشگاه شود.
اما در خصوص فروش مواد شوینده و بخصوص مایع دستشویی که در اوضاع برخی بیماری مانند کرونا همیشه جزء ضروریات روزمره می باشد، شغلی با درآمد خوب و همیشگی هست.

کارخانه مایع دستشویی

کارخانه مایع دستشویی کجاست?

گشتن خریداران عمده مواد شوینده برای پیدا نمودن کارخانه مایع دستشویی امری اجتناب ناپذیر می باشد. چرا که بیشتر عمده فروشانی که در حوزه خرید و فروش مایع دستشویی کار می کنند تمایل زیادی دارند تا بعنوان تامین کننده از کارخانه تولید کننده مایع دستشویی خریداری نمایند.

تا همزمان با تهیه جنس با اصالت قیمت مناسب نیز تامین نمایند. شما تجار گرامی برای ارتباط با کارخانه مایع دستشویی ارزان با ما همراهی نمایید.

شرکت پاکال که با تاسیس کارخانه مایع دستشویی در پی کسب رضایت خریداران هست. طی ۳۰ سال گذشته با استفاده از بهترین مواد سعی در تولید مایعات دستشویی با کیفیت نموده است. کارخانه پاکال جدیدترین دستگاه ها را در اختیار دارد. این دستگاه های پیشرفته قادر خواهند بود که مرغوب ترین مواد شوینده را تولید نمایند.

کارخانه مایع دستشویی

نماینده فروش مایع دستشویی

اکثریت استان های کشور دارای نماینده فروش مایع دستشویی از طرف کارخانه هستند. که بصورت مستقیم دارای قیمتهایی مصوب و تعیین شده از سوی کارخانه هستند که آماده خدمت رسانی و ارائه مایع دستشویی بدون واسطه و با کیفیت به خریداران هستند. برای اگاهی از اطلاعات نمایندگان فروش با شماره مشاوران کارخانه تماس گرفته و اطلاعات خود را کامل نمایید.

کارخانه مایع دستشویی

مایع دستشویی ارزان

آیا مایع دستشویی ارزان قیمت نشان دهنده این است که ماده شوینده کیفیت لازم را ندارد یا اینکه نشان از قدرت و توان تولید کننده در تولید محصولات شوینده دارد؟
در برخی موارد داشتن قیمت ارزان یعنی کیفیت پایین محصول ولی در شرکت ما به دلیل تولید مواد اولیه توسط مهندسان شرکت و قیمت ارزان تمام شده مواد اولیه است.  به همین دلیل مایع دستشویی هم با قیمت ارزان و مناسب ارایه خواهد شد.

مصرف مایع دستشویی پمپی بستگی به ابعاد مختلفی مانند تعداد استفاده‌های روزانه، تعداد افراد در خانواده و حجم مایع دستشویی استفاده شده در هر بار استفاده دارد. با این حال، می‌توان برآوردی ساده از میزان مصرف مایع دستشویی پمپی داشت.

مدت زمان استفاده میانگین برای شستن دست با مایع دستشویی پمپی حدود ۱۰ ثانیه است. بنابراین اگر در یک خانواده ۴ نفره هر فرد صبح و شب دوبار دستشویی کند، با استفاده از مایع دستشویی پمپی هر فرد نیاز به ۸۰ میلی لیتر مایع دارد. با در نظر گرفتن ۴ نفر، برای یک روز نیاز به ۳۲۰ میلی‌لیتر مایع دستشویی است. در نتیجه، در مدت یک ماه ۸ لیتر مایع دستشویی پمپی برای خانواده ۴ نفره استفاده می‌شود.

کارخانه مایع دستشویی

میزان تولید مایع دستشویی

شرکت پاکال روزانه ۱۵۰ تن پودر لباسشویی در نوع دستی و ماشینی تولید می کند. و برای عرضه در بازارها آماده و بسته بندی می نماید. شرکت هر روزه مقدار ۱۰ تن انواع مایع دستشویی در رنگ ها و رایحه های متنوع تولید می کند. که در کل موجب پیشرفت و ترقی شرکت از لحاظ اعتبار و سود خواهد بود.

مایع دستشویی گالنی

مایع دستشویی گالنی، از نوع بزرگ و صنعتی مایع دستشویی است که برای استفاده در محیط‌هایی مانند مدارس، بیمارستان‌ها، ادارات و… تولید می‌شود. این نوع مایع دستشویی به علت مصرف بالا در محیط‌های با جمعیت بالا، بطری‌های بزرگ و به صورت گالن به فروش می‌رسد.

مایع دستشویی گالنی به دلیل برچسب‌هایی که به صورت شفاف روی شیشه‌های آن قرار دارد، مصرف کننده می‌تواند مقدار دقیقی از مایع مورد نیاز خود را تعیین و مصرف کند. استفاده از این نوع مایع دستشویی نیز از نظر اقتصادی بسیار مناسب است، زیرا مصرف کننده باید میزان کمتری از مایع را برای شستشوی دست خود استفاده کند و در نتیجه صرفه‌جویی در مصرف رخ می‌دهد.

خرید مایع دستشویی گالنی دارای مزایای زیادی است:

  1. صرفه‌جویی در هزینه: خرید مایع دستشویی گالنی به دلیل حجم بالای آن، هزینه کمتری دارد و صرفه‌جویی در هزینه‌های خانواده را فراهم می‌کند.
  2. استفاده‌ی دوام‌پذیرتر: مایع دستشویی گالنی دارای حجم بسیار بالایی است و در شرایطی که تعداد زیادی از افراد از آن استفاده می‌کنند، توصیه می‌شود.
  3. حفظ محیط زیست: خرید مایع دستشویی گالنی به جای استفاده از بطری‌ها، زمینه ایجاد زباله می‌کاهد و محیط زیست را حفظ می‌کند.
  4. استفاده آسان: استفاده از مایع دستشویی گالنی برای مقیاس‌بندی و استفاده کردن به راحتی و بدون هدررفت، امکان‌پذیر است. با استفاده از پمپ‌های مخصوص، مقدار دقیقی از مایع برای هر دفعه به دست می‌آید.
  5.  بسته‌بندی صنعتی: مایع دستشویی در بسته بندی گالنی می‌تواند بسته‌بندی صادراتی و صنعتی باشد که در بیشتر مراکز و استفاده در صنایع سبک و پرکاربرد می‌باشد.

بازدیدها: 168

محمدرضا اعلمی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:

مدیر فروش : محمد رضا اعلمی

راه های ارتباطی:

  شماره تماس مدیر فروش : 09125813403

  شماره تماس مشاور ارشد فروش: 09193884918

  پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

  پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

مجموعه پاکال شما را به خرید بهترین محصولات مواد شوینده دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *