آراد برندینگ
خانه / دسته‌بندی نشده / کارخانه صابون پژمان

کارخانه صابون پژمان

یکی از کارخانه هایی که در تولید مواد شوینده و مخصوصا تولید صابون فعال هست، کارخانه صابون پژمان هست که نه تنها مواد شوینده را در بخشهای مختلف تولید می کند بلکه بصورت تخصصی و ویژه در ساخت صابون ها در انواع گوناگون و متنوع نیز فعالیت بسزایی را دارد.

کارخانه پژمان

کارخانه پژمان مواد شوینده مورد نیاز و پر تقاضا را در ایران شناسایی نموده و با بررسی بازار و نیاز سنجی های صورت گرفته در حوزه مواد شوینده موفق به طراحی و تولید انواع مواد شوینده بهداشتی در سایز ها و حجم های مختلف و با توجه به نیاز بازار نموده تا ضمن رعایت حقوق مصرف کنندگان و اهمیت به نظرات مردم و مصرف کنندگان در کنار آن اشتغال پایداری نیز برای تعداد زیادی از نیروهای انسانی بصورت مستقیم و غیر مستقیم ایجاد نماید.

محصولات کارخانه پژمان

همانطور که اشاره شد کارخانه پژمان در ابتدای کار و قبل از تاسیس کارخانه در ابتدای امر با تجهیز و راه اندازی یک تیم پژوهشی و بازار سنجی اقدام به شناسایی بازار مصرف نموده و در ادامه ان محصولات شوینده بهداشتی زیر را تولید و عرضه نموده است، برای مشاهده محصولات با ما همراه باشید:

 • صابون حمام طرح گلنار
 • صابون حمام هتلی
 • صابون حمام با اسانس های گل های بهاری و ویژه
 • صابون حمام با عصاره آلوئه ورا
 • صابون رختشویی سفید
 • صابون رختشویی زرد
 • صابون رختشویی دو رنگ
 • انواع پودر صابون
 • سفید کننده
 • مایع ظرفشویی در وزن های متنوع
 • مایع دستشویی در وزن های متنوع

صابون رختشویی پژمان

کارخانه صابون پژمان که بیشتر تخصص در تولید انواع صابن را یدک می کشد در ساخت و تولید صابون رختشویی پژمان بسیار موفق عمل نموده بطوری که مشتریان بیشماری را در داخل کشور به کیفیت و قیمت و عملکرد موفق خود جذب نموده و اخیرا توانسته راهی بازار های خارجی نیز شود و سهم خوبی را در صادرات و ارز اوری ایجاد نماید که این موضوع ایجاد گزینه برد برد را برای کارخانه و دولت در پی دارد.

صابون پژمان که در زمینه سیتشوی رخت ها و البسه صابون رختشویی پژمان را تولید نموده است موجبات رضایتمندی مصرف کنندگان را از بابت تمیزی و ماندگاری محصول ایجاد نموده است که این مورد با بررسی اجمالی و کوتاه ثابت خواهد شد.

صابون حمام پژمان

از محصولات پر مصرف در بین مردم که همیشه و همه جا و در همه حل مورد مصرف دارد و نه تنها کم نمی شود بلکه با گذشت زمان نیز با افزایش مصرف مواجه است صابون حمام در رایحه و اسانس و انواع مختلف می باشد که با توجه به مقتضیات زمان و اهمیت کاربردی بهداشت و سلامت مردم با افزایش تقاضا روبرو هست.

صابون هتلی پژمان

از منحصر بفرد ترین محصولات بهداشتی شرکت پژمان صابون هتلی پژمان می باشد که در وزن ۱۶ گرمی تولید شده و با کیفیت بسیار بالایی تولید و برای ارائه به هتل ها و مهمانپذیرها عرضه می شوند.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
مدیریت فروش: اعلمی
شماره موبایل: 09125813403
کارشناس فروش: فخاری
شماره موبایل: 09193884918
دفتر فروش: 02833686331
ارتباط تلگرام: mraalami57@
کانال تلگرام: aalamishoyande@

مطلب پیشنهادی

مایع ظرفشویی صادراتی با کیفیت

مایع ظرفشویی صادراتی با کیفیت بالا و درجه مرغوبیت خوب و درجه یک برای صادرات …