مجموعه پاکال شما را به خرید بهترین محصولات مواد شوینده دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

شرکت فروش پودر لباسشویی سافاری

شرکت فروش پودر

شرکت فروش پودر در میان سایر برند های تولید کننده مواد شوینده که در قالب انواع شوینده های پودری در ایران مشغول به فعالیت می باشند جز بهترین ها بوده و از بهترین مواد اولیه برای فرمولاسیون خود و برای تولیدات پودر های لباسشویی در آن استفاده می شود.

شرکت فروش پودر

شرکت فروش پودر سافاری و قیمت آن

در قیمت‌هایی که معلوم و مشخص می باشد که در سافاری یکی از پروژ هایی می باشد که در قیمت‌گذاری آن طبق معادلات انجام شده و فرمولاسیون آن که بسته به کیفیت و تنوع محصولات تعیین قیمت شده است و قیمت آن مناسب ترین قیمت و بهترین قیمت در بین برندهای پودرهای شوینده میباشد که مورد توجه و نیاز مشتریان بازار می باشد. قیمت گذاری پودر سافاری با توجه به نوع بسته بندی آن که در پاکتهای ۵۰۰ گرم دستی و ماشینی و شیک هسته‌ای ۱۰ کیلویی و ۲۵ کیلویی تولید می‌شود متفاوت می باشد و از قیمت‌های داخلی و صادراتی موجود آن می‌توان برای خرید و فروش استفاده نمود.

شرکت فروش پودر

انواع پودر های لباسشویی سافاری

اگر نگاهی کوتاه به محصولات موجود در بازار در خصوص شوینده لباسشویی بیاندازیم متوجه می شویم که در بازار داخل بیشتر بود های لباسشویی که در پاکتهای ۵۰۰ گرمی باشند مورد توجه مصرف کنندگان داخلی می باشد. ولی در ادامه بررسی بازارهای صادراتی پودرهای بسته های کیسه اوزان ۱۰:۲۰ بیشتر مورد توجه بازارهای سایر کشورها می باشد مورد خریداری و مصرف آن کشورها می‌باشد که با توجه به سلیقه مردم و همچنین نیاز آن بازارها این محصولات در ایران تولید شده و به بازارهای هدف ارسال می‌شود.

شایان ذکر است که محصولات شرکت فروش پودرسافاری در قالب کیسه های ۱۰ کیلویی و ۲۰ کیلویی با بهترین کیفیت محصول و بهترین بسته بندی و جذاب ترین نوع بسته بندی به بازار سایر کشورها توزیع شده و با توجه به کیفیت مناسب و بسته‌بندی مرغوبیت در این محصولات متوجه مدیران فروش و تولید می‌باشد توانسته سهم بسزایی از بازار سایر کشورها را به خود اختصاص دهد.

بازدیدها: 15

محمدرضا اعلمی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:

مدیر فروش : محمد رضا اعلمی

راه های ارتباطی:

  شماره تماس مدیر فروش : 09125813403

  شماره تماس مشاور ارشد فروش: 09193884918

  پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

  پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

مجموعه پاکال شما را به خرید بهترین محصولات مواد شوینده دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *