آراد برندینگ
خانه / مایع سفید کننده / مایع سفید کننده چه مزایایی دارد

مایع سفید کننده چه مزایایی دارد

 مایع سفید کننده مزایای زیادی دارد سفید کننده ها بعنوان نوعی گندزدا بر روی باکتری ها و ویروسهای موجود بر روی لباسها عمل می کنند به همین دلیل است که اگر لباسهای افراد مختلف را در کنار همقرار دهیم هیچ گونه بیماری منتقل نمی شود و بخاطر همین از مایع شوینده بیشتر در بیمارستانها برای شستن لباسهای بیماران و ملحفه ها ی آنها استفاده می کنند و همچنین به علت ازدحام افراد با ویژگی های متفاوت جسمی در استخرها ی عمومی بعلت وجود این مایع در آب مانع از انتقال بیماری های مختلف به افراد می شود .

مایع سفید کننده در اصل برای سفید کردن و درخشنده گی لباسها به کار می رود.

مایع سفید کننده بوی بد لباسها را ازبین می برد

اگر این مایع را درماشین لباسشویی استفاده نمایید باعث از بین رفتن بوی بد ماشین لباسشویی نیز خواهد شد . مایع سفید کننده با فرمولی که دارد باعث می شود که لکه های سخت به ذرات قابل حل در آب تبدیل شود و به راحتی از بین برود.

باید توجه داشته باشید که در استفاده از این مایع باید دقت کافی را به خرج دهید تا مانع از زرد شدن یا حتی سوراخ شدن لباسها و ملحفه ها شوید.

این محصول شوینده فقط برای لباسهای سفید و نخی استفاده می شود در غیر این صورت باید به راهنمای شستشوی چسبیده به لباسها توجه نمود تا مانع از آسیب به بافت پارچه شد.

حتما توجه داشته باشید که مایع را باید با آب رقیق کنید و بعد استفاده نمایید و هرگز آن را بصورت غلیظ استفاده نکنید چون بسیار قوی و آسیب رسان می باشد و همچنین نباید آن را مسقیما بررویلباسها ریخت چون موجب از بین رفتن بافت لباسها شده و حتی امکان سوراخ شدن آنها می باشد.و استفاده ی بیش از حد از این محصول موجب زرد شدن پارچه می شود و برای شستن لباسها ابتدا چند دقیقه قبل از ریختن لباسها آب و مایع را مخلوط کرده بعد لباسها را به آن آغشته نمایید و استفاده از آب داغ موثرتر است مایع سفیدکننده به گرما وحرارت حساس است بخاطر همین آن را در بسته بندی های سفید عرضه می کنند و همچنین بعد از ۵ تا ۶ ماه خاصیت گندزدایی  و پاک کنندگی خود را از دست می دهد و بنابراین هیچ اثری در لباسها و سطوح مورد نخواهد داشت .

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
مدیریت فروش: اعلمی
شماره موبایل: 09125813403
کارشناس فروش: فخاری
شماره موبایل: 09193884918
دفتر فروش: 02833686331
ارتباط تلگرام: mraalami57@
کانال تلگرام: aalamishoyande@