مجموعه پاکال شما را به خرید بهترین محصولات مواد شوینده دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

مرکز پودر لباسشویی ارزان قیمت

پودر لباسشویی را میتوان با اطمینان گفت که پر مصرف ترین شوینده در ایران و نیز در حوزه صادرات می باشد. پودر لباسشویی ارزان قیمت در بازار با توجه به این مورد دارای تقاضای زیادی هست و در سایه قیمت مناسب این شوینده دارای خرید و فروش زیادی در برند های مختلف می باشد.

آیا شما تجار محترم بدنبال خرید پودر لباسشویی ارزان قیمت هستید؟

آیا پودر لباسشویی ارزان دارای کیفیت مناسب و خوبی هست؟

پودر لباسشویی پاکتی

پودر لباسشویی در انواع شوینده های دستی و ماشینی در داخل انواع بسته بندی های متنوع تولید و روانه مراکز فروش می شود. طبق آمار های موجود و در بررسی های بعمل آمده در خصوص تقاضا و در مقابل آن عرضه پودر های لباسشویی در بازار تقریبا ۷۰ درصد تولیدات این شوینده توسط کارخانه ها در پاکت های ۵۰۰ گرمی کاغذی تولید و بسته بندی می شود.

سلیقه غالب مردم ایران بیشتر به سمت خرید پودر لباسشویی پاکتی می باشد و اغلب مردم دوست دارند پودر لباسشویی را در پاکت های ۵۰۰ گرمی در برند های معتبر را خریداری نمایند.

می شود گفت که پودر لباسشویی دستی و ماشینی که برای شستشوی انواع البسه در رنگ های مختلف بکار گرفته می شود دارای تنوعات بسیار گسترده و متنوع می باشد که در حوزه خرید محصولات و سبد مصرفی خانوارها قرار گرفته و کسب و کار پر رونقی را برای عمده فروشان این محصول رقم زده است.

پودر لباسشویی کیسه ای

در کنار تولید پودر لباسشویی پاکتی ساخت و عرضه پودر لباسشویی کیسه ای دارای مصارف خاص و عمومی خود نیز می باشد. همانطور که ذکر شده در کنار تولید ۷۰ درصدی پودر پاکتی، ۳۰ درصد پودر های تولید شده در داخل کیسه ها پر شده و در برند ها و رنگ ها و طرح های متنوع به مراکز فروش عرضه میگردد.

کارخانه های تولید مواد شوینده که در حوزه پودر لباسشویی در ایران فعالیت می کنند این شوینده را در داخل کیسه هایی با وزن های زیر ارائه می شود:

  • پودر لباسشویی ۳ کیلویی
  • پودر لباسشویی ۵ کیلویی
  • پودر لباسشویی ۸ کیلویی
  • پودر لباسشویی ۱۰ کیلویی
  • پودر لباسشویی ۲۰ کیلویی

قیمت پودر لباسشویی ارزان

با توجه با توضیحات ارائه شده در مطالب فوق متوجه شدیم که تولید و خرید و فروش مواد شوینده مخصوصا پودر لباسشویی در انواع پاکتی و کیسه ای دارای مزایایی برای تولید و کسب درآمد و سود خوب می باشد بر همین اساس ورود به این حوزه کاری هم به عنوان تولید کننده و هم به عنوان تاجران دارای حایه سود خوبی برای ایشان می باشد.

در بازار فروش انواع پودر های لباسشویی مطابق بررسی های بعمل آمده پودر لباسشویی ارزان قیمت دارای تقاضاهای فراوانی هست که این مورد کارخانه داران را به سمت تولید این محصول با قیمت ارزان سوق داده است.

کیفیت پودر لباسشویی ارزان

در خصوص کیفیت پودر لباسشویی و ترکیباتی که در تولید این محصول بکار گرفته شده بایستی گفت که کارخانه تولید پودر لباسشویی با مطالعه تقاضاهایی که در بازار و در بین مصرف کنندگان نهایی دارد و بررسی موارد بهداشتی و تمیز کنندگی این شوینده به ترکیب مناسبی از تولید رسیده اند که منجر به تولید پودر لباسشویی با کیفیت ملی و جهانی شده است که خریداران و مصرف کنندگان از خرید و مصرف این شوینده رضایت کاملی را دارند.

پودر های لباسشویی ارزان ما طوری طراحی و ساخته شده است که در کنار ارزان قیمت بودن جزء پودر های لباسشویی ارزنده می باشد. اگر شما تجار و خریداران محترم دنبال پودر ارزان قیمت و با کیفیت و ارزنده می باشید حتما در صورت صلاحدید برای راهنمایی و مشاوره و خرید بهترین گزینه با کارشناسان و مشاوران شرکت ما در تماس باشید. این پودر ها در حوزه صادرات به سایر کشورها نیز دارای مشتریان خاص خود می باشد.

محمدرضا اعلمی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:

مدیر فروش : محمد رضا اعلمی

راه های ارتباطی:

  شماره تماس مدیر فروش : 09125813403

  شماره تماس مشاور ارشد فروش: 09193884918

  پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

  پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

مجموعه پاکال شما را به خرید بهترین محصولات مواد شوینده دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.