مجموعه پاکال شما را به خرید بهترین محصولات مواد شوینده دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

مرکز فروش پودر لباسشویی نیومکس

پودر لباسشویی نیومکس تحت لیسانس آلمان  بوده وار نظر کیفیت جزء بهترین پودر ها  میباشد ودر ایران اولین  و بهترین رده از نظر کیفیت را به خود اختصاص داده است این پودر در دو نوع دستی وماشینی  در قزوین تولید میشود و در وزن نیم کیلویی و بسته بندی های فله ای شکیل  روانه بازار میشود

پودر لباسشویی نیومکس ماشینی

کارخانه مواد شوینده نیومکس که با الگو گیری از پودرلباسشویی نیومکس آلمان و در سایه و لیسانس و تائید این کمپانی شروع به تولید این برند خوش اسم در ایران نموده است و توانسته در قبال تولید پودرلباسشویی ماشینی و دستی در انواع نیمه اتومات و تمام اتومات در استانداردها و کلاس جهانی فروش خوب و مناسبی را در حجم های خوب برای شروع کار استارت نماید.

در ادامه و هدف گذاری ها و سیاست های کلان کوتاه مدت ، میان مدت و بلند مدت کارخانه پودرلباسشویی ماشینی نیومکس و با توجه به هدف گذاری های بین المللی شرکت مکس آلمان این کارخانه تولید مواد شوینده پودرلباسشویی نیومکس را در پاکت های ۵۰۰ گرمی دستی و ماشینی و فله ای تولید و عرضه می نماید.

انواع پودرهای لباسشویی نیومکس

با توجه به میزان مصرف و با در نظر گرفتن تقاضای مصرف کنندگان که به عنوان پیام های ارسال شده از کف بازار به کارخانه های میباشد کارخانه پودرلباسشویی ماشینی نیومکس نیز در انواع و سایز های متفادت این پودرهای شوینده را ساخته و توزیع می نماید.

  1. پودرلباسشویی دستی ۵۰۰ گرمی نیومکس
  2. پودرلباسشویی ماشینی ۵۰۰ گرمی نیومکس
  3. پودرلباسشویی دستی ۸۰۰۰ گرمی نیومکس
  4. پودرلباسشویی دستی ۱۰۰۰۰گرمی نیومکس
  5. پودرلبتسشویی دستی ۲۰۰۰۰گرمی نیومکس
  6. پودرلباسشویی ماشینی۸۰۰۰گرمی نیومکس
  7. پودرلباسشویی ماشینی ۱۰۰۰۰ گرمی نیومکس
  8. پودرلباسشویی ماشینی ۲۰۰۰۰ گرمی نیومکس

این انواع تولیداتی که در لیست فوق الذکر به انها اشاره گردید فعلا در سبد تولیدات این شرکت و تحت لیسانس آلمان تولید می شود و با شناختی که در بررسی های به عمل آمده و بازار سنجی های مستمر که در حال انجام هست سایزها و طرح های مختلف دیگر که مورد تقاضای مشتریان خواهد بود به تولید انبوه خواهد رسید تا رضایتمندی مشتریان به حداکثر خود رسیده و شعار متعارف برد برد برای طرفین یعنی تولید کننده و مشتری ایجاد شده باشد.

مراکز فروش پودر نیومکس

مراکز فروش زیادی تمایل دارند تا بتوانند اقدام به فروش پودرهای لباسشویی نیومکس را عملی نمایند و بتوانند به عنوان یکی از مراکزی که اجازه و نمایندگی فروش این پودرها را داشته باشند.

کارخانه نیومکس برای انجام کار فروش پودرهای نیومکس سیاست های مدون و برنامه ریزی شده ای دارد که اجازه فروش این شوینده را با توجه به هدف های کارخانه همخوانی داشته و اجازه فروش داده شود.

مراکزی را که نماینده فروش پودرهای نیومکس ما را در اختیار دارند را می توانید از ما استعلام گرفته و پس از تائید توسط کارشناسان ما با خیالی آسوده اقدام به سفارش خرید خود نمائید.

بازدیدها: 433

محمدرضا اعلمی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:

مدیر فروش : محمد رضا اعلمی

راه های ارتباطی:

  شماره تماس مدیر فروش : 09125813403

  شماره تماس مشاور ارشد فروش: 09193884918

  پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

  پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

مجموعه پاکال شما را به خرید بهترین محصولات مواد شوینده دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *