مجموعه پاکال شما را به خرید بهترین محصولات مواد شوینده دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

لیست قیمت مواد شوینده ارزان

قیمت مواد شوینده

قیمت مواد شوینده و صابون ابرو تریاک در صدر الویت های خرید مواد شوینده در بین خریداران عمده و جزئی در این حوزه می باشد. طی بررسی های صورت گرفته مشخص گردیده که همه خریداران قبل از اخذ تصمیم به خرید مواد شوینده مورد نیازشان از قیمت مواد شوینده کسب اطلاع می نمایند و پس از بررسی های لازم و تائید نهایی قیمت توسط خریداران اقدام به سفارش و ثبت خرید می نمایند.

قیمت مواد شوینده

قیمت ارزان مواد شوینده و میزان خرید

در وضعیت اقتصادی حال حاضر که به دلیل افزایش قیمت دلار و نوسانات ارزی و در پی آن کاهش قدرت خرید عموم مردم بیشتر مصرف کنندگان بدنبال کالاهایی میگردند که دارای قیمت مواد شوینده ارزان تر باشند به همین دلیل اغلب خریداران عمده مواد شوینده قبل از خرید ابتدا بدنبال لیست قیمت مواد شوینده هستند تا بتوانند مناسب ترین مواد شوینده را که دارای پائین ترین قیمت است را خریداری نمایند تا بتوانند در بازار فروش مواد شوینده  با رقبای خود رقابت خوبی داشته باشند.
همانطور که اشاره شده است قیمت کالا ها و بخصوص قیمت مواد شوینده ارزان در بحث خرید و فروش مواد شوینده نقش اصلی و تعیین کننده را در نوع خرید و میزان آن را مشخص می کند و میتوان گفت قیمت ارزان مواد شوینده و کارخانه هایی که بتوانند مواد شوینده خود را با قیمت ارزان ارائه نمایند براحتی می توانند فروش های مواد شوینده در بازار را به دست گرفته و بصورت انحصاری در اختیار خود داشته باشند.قیمت مواد شوینده

لیست قیمت مواد شوینده ارزان

در این بخش قصد داریم لیست کاملی از مواد شوینده را که با قیمت ارزان توسط شرکت تخصصی شوینده ما تولید و به فروش می رسد به شما معرفی نمائیم. به نظر می رسد در دست داشتن لیست کاملی از محصولات شوینده کمک شایانی را به خریداران هم آن دسته ای که تازه قصد ورود به این حوزه را دارند خواهد نمود و هم کمک حال قدیمی های حاضر در حوزه کسب و کار مواد شوینده می باشد.

به همین منظور ما لیست ذیل را همراه با آخرین و جدیدترین قیمت های درج شده بروز کرده ایم تا مورد بهره برداری و استفاده شما قرار بگیرد. لازم بذکر است که لیست ذیل در شهریور ۱۳۹۸ بروز شده و در روز های آتی با تغییراتی مواجه خواهد بود لذا از شما خواهشمندیم جهت اطلاع از آخرین و جدیدترین قیمت ها حتما با کارشناسان و مشاوران فروش شرکت در ارتباط باشید.

شایان ذکر است که این لیست قیمت بطور ماهیانه بررسی و بروز می گردد.

ردیف

نام محصول

قیمت محصول (تومان)

۱ پودر دستی ۵۰۰ گرمی ۷۰۰۰
۲ پودر ماشینی ۵۰۰ گرمی ۸۰۰۰
۳ پودر فله  ای  دستی کیلویی ۶۰۰۰
۴ پودر فله ای ماشینی کیلویی ۷۰۰۰
۵ مایع ظرف ۱ لیتری ۱۰۰۰۰
۶ مایع ظرف ۴ لیتری ۴۰۰۰۰
۷ مایع ظرف ۱۰ لیتری ۹۰۰۰۰
۸ مایع ظرف ۲۰ لیتری ۱۷۰۰۰۰
۹ مایع دست ۵۰۰ گرمی ۱۱۰۰۰
۱۰ مایع دست ۴ لیتری ۴۴۰۰۰
۱۱ مایع دست ۱۰ لیتری ۹۲۰۰۰
۱۲ مایع دست ۲۰ لیتری ۱۷۳۰۰۰
۱۳ مایع سفید کننده ۱ لیتری ۴۰۰۰
۱۴ مایع سفید کننده ۳ لیتری ۱۱۰۰۰
۱۵ جوهر نمک ۱ لیتری ۴۰۰۰
۱۶ جوهر نمک ۳ لیتری ۱۱۰۰۰
۱۷ شیشه پاک کن ۵۰۰ گرمی ۵۰۰۰
۱۸ صابون حمام  ۳۰۰۰
۱۹ شامپو ۴۰۰۰
۲۰ مایع لباسشویی مشکین شوی ۱۴۰۰۰
۲۱ مایع تمیز کننده چند منظوره ۱۰۰۰۰
۲۲  مایع سفید کننده ۲۰ لیتری
۴۵۰۰۰
۲۳ مایع جرم گیر ۲۰ لیتری ۴۶۰۰۰
۲۴ صابون رختشویی ۳۰۰۰
۲۵ پودر صابون ۶۰۰ گرمی ۹۰۰۰

خریداران و بنکداران و عمده فروشان سراسر کشور می توانند با برقراری ارتباط تلفنی با همکاران مجموعه ما که از زبده ترین و بهترین مشاوران فروش شرکت هستند نسبت به کسب اطلاات بیشتر و سفارش خرید اقدام نمایند.

قیمت مواد شوینده

کارخانه مواد شوینده ارزان قیمت

با توجه به موقعیت بسیار خوب و عالی کشور ما ایران که از جنبه های گوناگون و بسیاری در منطقه و جهان دارای مزیت های فراوانی از جمله دارا بودن منابع نفتی ، گازی ، معدنی و منابع طبیعی دیگر و اتصال به آب های آزاد سرزمینی دارای موقعیت جغرافیایی و مکانی و بعنوان نگین خاور میانه از این جنبه ها و سایر موارد می باشد.

در پی وجود منابع نفتی و پتروشیمی که در خود ایران و توسط متخصصین و مهندسین ایرانی بومی سازی شده است و هم چنین وجود مواد طبیعی و عصاره های گیاهی و همچنین مواد معدنی و منابع طبیعی که از این مواد ذکر شده در تولید انواع شوینده ها استفاده می شود و به علت اینکه هم تولید داخل کشور هست و هم هزینه های حمل کمی دارد به قیمت ارزان در دسترس می باشد و به همین منظور سرمایه گذارانی که در ایران قصد سرمایه گذاری و تولید مواد و کالاهای با سود و خدمت رسانی به مردم را دارند اقدام به تاسیس کارخانه های مواد شوینده با توجه به وجود مواد اولیه مورد نیاز نموده اند.

قیمت مواد شوینده

کارخانه های فراوانی که در ادامه توضیحات فوق در ایران تاسیس و شروع بکار نموده اند در سایه وجود حساسیت مردم ایران نسبت به بهداشت و تمیزی محسط زندگی و لباس ها و ضد عفونی بودن محیط اطراف به خرید مواد شوینده که برای تمیزی و بهداشت و سامت جامعه روی آورده اند و استقبال بسیار خوبی را از این تولیدات بومی و ایرانی صورت گرفته است و کارخانه های تولید مواد شوینده از جمله انواع شوینده ها را در شرکت خود تولید و به بازارهای داخلی و صادراتی عرضه می نمایند.

صادرات مواد شوینده ارزان قیمت

موضوع صادرات و اهمیت آن در اقتصاد و درآمد و رفاه هر کشوری بر هیچ کسی پوشیده نیست و بسیاری از کارشناسان و اقتصاددانان بر این عقیده هستند که کشور ی که دارای صادرات انواع کالا ها دارای عملکرد موفقی باشند و میزان صادرات آن ها نسبت به واردات انواع کالاها و خدمات بیشتر باشد در نتیجه دارای تراز مثبت تجاری خواند بود و این موضوع باعث خواهد شد که ارز بیشتری وارد کشور شده و توسط مثبت شدن تراز میزان درآمد ملی کشور افزایش یافته و حجم پولی زیاد شده که منجر به گشایش و رفاه در کل جامعه خواهد شد.

با آشنایی کلی که با موضوع صادرات داشتیم می پردازیم به صادرات مواد شوینده و میزان صادرات و چگونگی و مقدرا ارز آوری این حوزه به داخل کشور و نقش آن در میزان اشتغال و گشایش های ایجاد کرده خواهیم پرداخت.

قیمت مواد شوینده

احتمالا بیشتر  ما میدانیم که در سالهای اخیر در شرایطی که تولید کنندگان و کارخانه های مواد شوینده در ایران تعدادشان افزایش یافته و بر همین اساس دارای رقابت در تعیین قیمت ارزان تر برای فروش بیشتر هستند و کشورهای همسایه ما نیز از جمله کشورهای عراق ، افغانستان، ترکمنستان و کشورهای عربی حوزه خلیج فارس و پاکستان از خرید مواد شوینده تولید ایرانی با توجه به مزیت ارزان بودن قیمت و دارا بودن کیفیت بالا رضایت کامل را دارند  و با توجه به اینکه با هزینه های بسیار کم مواد شوینده به دست مصرف کننده خواهد رسید از خرید عمده مواد شوینده ارزان از ایزران استقبال گسترده ای دارند بصورتی که برخی از مواقع کارخانه ها با کمبود مواد شوینده برای ارئه به بخش صادرات سایرکشورها مواجه می شوند.

حمل و نقل مواد شوینده

شرکت ما برای مشتریان در حمل و نقل نیز راهکارهایی ارائه می دهد که هم مقرون به صرفه وهم بسیار آسان است . اول اینکه هریک از خریداران که مایل باشند میتوانند حمل محصول را خودشان به عهده گیرند دوم اینکه خود شرکت  حمل محصول را ه عهده میگیرد در اینصورت بار هم با احتیاط و دقت حمل میشود وهم اینکه بار بیمه میشود ومشتریان خیالشان از این جهت کاملا آسوده است .

شرکت ما به دلیل اینکه جزء شرکت هایی میباشد که هم برای سراسر کشور وهم به خارج از کشور بار تولید و ارسال میکند این مستلزم این است که با شرکتهای حمل و نقل بزرگ وبین المللی قرا داد داشته باشد تا بتواند محصولات شوینده هم پودر ها وهم مایعات را به سلامت به مقصد برساند تا بتواند رضایت خریداران عزیز را جلب کند.

قیمت مواد شوینده

در مبحث مهم حمل و نقل و ترانزیت مواد شوینده و صابون چای سبز ان جی مطالب زیادی را میتوان مورد بررسی و تجزیه و تحلیل قرارداد که به مواردی از آن ها شاره خواهیم نمود:

  1. مسئله بیمه نامه های صادر شده برای بارهای داخلی و صادراتی
  2. موضوع بارنامه های صادر شده توسط سیستم مکانیزه و اتوماسیون سراسری پایانه های باربری سراسری
  3. زمان بارگیری و رسیدن بار به مقصد که برای خریداران بسیار مهم است
  4. حمل و نقل دریایی مواد شوینده که بیشتر برای صادرات از آن استفاده می شود
  5. حمل و نقل هوایی که در برخی موارد از خطوط هوایی برای حمل و نقل کالاهای خاصی استفاده میشود

مواد شوینده و بیمه آن ها

خرید مواد شوینده یک بحث از موضوع خرید می باشد و بحث دیگر خرید موضوع بیمه بار خریداری شده و حمل سالم آن از مبدا کارخانه تا مقصد خریدار می باشد. توضیح اینکه خریداران بعد زا اینکه از قیمت مواد شوینده اطلاع حاصل نمودند و خرید خود را قطعی نموده و مبلغ بار خریداری شده را نیز پرداخت نمودند به مسئله حمل بار خریداری شده خود میرسند که با توجه به مبلغ کلانی که برای خرید ها پرداخت می کنند سالم رسیدن محموله برایشان بسیار مهم است.

قیمت مواد شوینده

در برخی از موارد مشاهده شده است که خریدار مواد شوینده خود را بدون اینکه توسط کامیون ها و یا ترانزیت های بیمه شده بارگیری و حمل نماید برای اینکه مقدار کرایه حمل برایشان ارزان تر تمام شود بدون توجه به موضوع بیمه اقدام به حمل مواد شوینده خریداری شده می نمایند و اتفاقات و تصادفات جاده ای منجر به از بین رفتن کل کالای خریداری شده می شود و به دلیل آنکه بار بیمه نبوده است کل سرمایه در گردش تاجر از دست خواهد رفت در حالی که می توان با مبلغ بسیار ناچیزی بار خریداری شده را بیمه نود تا با خیالی آسوده بار خود را در محل خود تحویل گرفت و در صورت بروز حوادث و از بین رفتن کالاها خسارت وارد شده توسط بیمه پرداخت گردد که این امر موجب کاهش ریسک و آسودگی خاطر در تجارت داخلی و صادراتی خواهد بود.

بارنامه های حمل و نقل مواد شوینده

شرکت ها و کارخانه های مواد شوینده برای حمل و نقل بارهای فروخته شده به مشتریان خود با بهترین شرایط و خدمات اقدام به عقد قرارداد با پایانه ها و باربری های معتبر داخلی می نمایند تا در با بهترین حالت ممکن بارهای فروخته شده را برای مشتریان خود حمل نمایند تا رضایت خاطر مشتریان نیز حاصل شود.

شرکت های معتبر باربری که وظیفه حساس و دقیق اعلام بار و به خدمت گیری کامیون های حمل بار را بر عهده دارند در محل پایانه های باربری مراکز استان و شهرهای بزرگ ایران قرار دارند. این شرکت ها بعد از ارسال حواله بار و آماده شدن آن به باربری مورد نظر اعلام بار و شهر مورد نظر را دارند که باربری نیز بلافاصله کامیون مورد نیاز را فراخوان نموده و با سیستم سراسری باربری بارنامه الکترونیکی را با درج مشخصات صاحب کامیون و کد ملی و کد پستی صاحب بار یا خریدار در بارنامه ثبت می نماید تا بار دقیقا به خریدار واقعی و در محل وی تخلیه و تحویل شود. ضرورت صدور بارنامه به دلایل فوق بسیار مهم می باشد.

قیمت مواد شوینده

حمل مواد شوینده در سریعترین زمان

یکی از مهترین چالش های خریدارن مواد شوینده رسیدن بار خریداری شده در سریع ترین زمان ممکن می باشد. چرا که خریدارن ابتدا اقدام به بازار یابی و فروش مواد شوینده قبل از خرید در استان و شهر خود می نمایند و پس از ان اقدام به خرید کلی و عمده مواد شوینده از کارخانه می نمایند.

در پی همین موضوع پس از واریز مبلغ بار خریداری شده حمل و رسید بار در زمانی کوتاه از الویت ها و چالش های مهم ایشان می باشد که در صورت رسیدن بار در زمان کوتاه مشتریان خرده مجددا سفارش های خود را تکرار خواهند کرد و در ادامه همین امر سود کارخانه و عمده فروشان افزایش خواهد داشت.

پس همانطور که مشخص می شود رسیدن بار در زمان کوتاه باعث درآمد بیشتر و اشتغال بالاتر و رفاه بیشتر جامعه خواهد شد.

قیمت مواد شوینده

حمل و نقل مواد شوینده صادراتی

در بحث صادرات مواد شوینده مطرح شد که صادرات مواد شوینده برای کشور بسیار مهم و حیاتی بوده  هم برای تولید کنندگان و هم بخاطر ارز آوری برای کشور و تراز تجاری کشور نیز اهمیت بسزایی را دارد.

از این رو برای انجام روند بهتر صادرات یکی از زیر ساخت های بسیار مهم در این خصوص حمل و نقل و نحوه انجام آن است که باعث تشویق بهتر و بیشتر صادرات کنندگان این حوزه می باشد.

بازدیدها: 1620

محمدرضا اعلمی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:

مدیر فروش : محمد رضا اعلمی

راه های ارتباطی:

  شماره تماس مدیر فروش : 09125813403

  شماره تماس مشاور ارشد فروش: 09193884918

  پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

  پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

مجموعه پاکال شما را به خرید بهترین محصولات مواد شوینده دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *