مجموعه پاکال شما را به خرید بهترین محصولات مواد شوینده دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت پودر لباسشویی ارزان

قیمت پودر لباسشویی ارزان از مهمترین شاخص های تعیین کننده در تجارت این شوینده می باشد. پودرلباسشویی شوینده بسیار پر طرفداری هست که در کنار مایعات ظرفشویی می شود بیان کرد که هم در بعد داخلی و نیز بعد صادراتی از فروش بسیار بالایی برخوردار می باشد.

بازار پودر لباسشویی ارزان

پودرلباسشویی که در سبد تولیدی کارخانه های تولید مواد شوینده وجود دارد جزء پرمصرف ترین شوینده ها در بین کل شوینده ها بحساب می آید بصورتی که از کل خرید مواد شوینده اغلب مردم نزدیک به ۴۰ درصد خرید شوینده های مردم اختصاص دارد به پودر لباسشویی نظیر پودر ماشین لباسشویی آریل که این عامل باعث ان شده است که تولید کنندگان و وارد کنندگان این محصول که در انواع مختلف و با برند ها و در وزن ها و شکلهای متنوع و مختلف تولید میشود روز بروز تولید آن و واردات آن بیشتر و بیشتر شود و در نتیجه رقابت در بازار در فروش پودرهای لباسشویی برای تاجران وارد کننده و تولیدکنندگان سخت تر و تنگا تنگ شده است و همین موضوع باعث شده است که این گروه از فروشندگان و کارخانه ها برای اینکه بتوانند در بازار فروش محصولات توان رقابت خود را از دست ندهند قیمت های فروش خود را کاهش دهند تا در حوزه فروش پرقدرت باشند و ادامه حیات داشته باشند که این موارد باعث دست باز مصرف کنندگان برای خرید محصولات شوینده بخصوص مصرف و خرید پودرهای لباسشویی شده است .

 

درباره پودر لباسشویی

همانطوری که اغلب ما میدانیم پودرهای لباسشویی در دو نوع پودر رختشویی دستی که با ماشین های نیمه اتوماتیک و بصورت دستی شستشو انجام می شود و پودر رختشویی ماشینی که با ماشین های تمام اتوماتیک شستشو انجام می گیرد. هرچند در حال حاضر بیشتر مردم با توجه به شاغل بودن زن و مرد در اقتصاد خانواده و کم بودن زمان استفاده از ماشین لباسشویی امری اجتناب ناپذیر می باشد ولی هنوز هم عده زیادی از مردم با توجه به نیازهای خود ملزم به استفاده از پودر لباسشویی دستی و پودر ماشین لباسشویی هستند تا البسه خود را سشتشو دهند.

انواع پودرهای لباسشویی

 • پودر رختشویی ۵۰۰ گرم دستی
 • پودر رختشویی ۵۰۰ گرم ماشینی
 • پودر لباسشویی فله دستی (۳-۵-۸-۱۰-۲۰ کیلویی)
 • پودرلباسشویی فله ماشینی(۳-۵-۸-۱۰-۲۰ کیلویی)

تمامی عزیزان و شما گرامیانی که قصد خرید مواد شوینده بخصوص پودرهای لباسشویی دستی و ماشینی با قیمت ارزان را دارید می توانید با مشاوران و کارشناسان ما در ارتباط باشید تا با کمال افتخار و با آرامش و صبوری کامل شما را برای خرید مورد نظرتان کمک نمایند.

قیمت پودر لباس شویی ارزان قیمت

پودر لباسشویی دستی و ماشینی۵۰۰ گرم با توجه به نوسانات شدید بازار قابل درج نیست و برای اطلاع از بروزترین قیمت ها با مشاوران ما در ارتباط باشید.

قیمت پودر دستی

آیا پودر دستی و پودر ماشینی با هم دیگر تفاوت دارند؟

قیمت پودر دستی از ماشینی بیشتر است یا کمتر؟

از کجا میتوانیم قیمت پودر دستی و ماشینی را بگیریم؟

اینها سئوالات متداولی هستند که بسیاری از مراجعین و خریداران عمده مواد شوینده و مخصوصا خریداران پودر لباسشویی دستی و ماشینی از ما و مشاوران ما انجام می دهند.

وظیفه ما پاسخ به پرسش های مطرح شده ارباب رجوع برای تصمیم گیری بهتر خواهد بود. ما را تا انتهای این مطالب دنبال نمائید تا پرسش های خود را با پاسخی منطقی دریافت نمائید.

پرفروش ترین پودر لباسشویی

با کمی تامل و جستجو می شود به این سئوال که پودر لباسشویی که پر فروش ترین برند در ایران هست چیست رسید و میتوان گفت که پودر لباسشویی پرسیل با توجه به تبلیغات گسنرده و پوشش سراسری و توزیع مویرگی آن در سراسر ایران پر فروش ترین پودر لباسشویی در ایران می باشد که تقریبا مورد استفاده در همه منازل و همه مردم ایران هست.

ارزان ترین قیمت پودر لباسشویی

آیا ما باید به هر قیمتی بدنبال پودر ارزان قیمت باشیم و به هر نوعی شده آن محصول را خریداری نمائیم؟

پاسخ به این سئوال منفی هست چرا که خرید پودرلباس شویی ارزان باید با تحقیق و بررسی کیفیت پودر انجام شود تا ما با خریداری حجم عمده ای از این محصول ناگهان با کیفیت نا مرغوب و نا مناسب آن مواجه نشده و با دپوی محصول خریداری نشده در انبار خود مواجه نشویم که موجبات ضرر و زیان زیادی خواهد شد.

پس در کنارخرید پودرلباس شویی ارزان بررسی کیفت آن نیز مهم است. ما پودر لباس شویی ارزان را به شما خواهیم داد.

فروش اینترنتی پودر ارزان

در گستره بازار فروش امروزه که طی سالیان اخیر دچار دگرگونی های گسترده و وسیعی هم از لحاظ کیفی و هم از لحاظ کمی شده است بازار های فروش و نوع کارکرد آنها نیز دچار دگرگونی هایی شده است که نوع فروش و سیستم فروش آنرا می شود در اینجا مورد اشاره قرار داد که امروزه فروش اینترنتی و غیرحضوری گسترش بسیار زیادی را تجربه نموده است و در حال افزایش نیز هست.

لیست قیمت پودر لباس شویی

بهتر است بدانیم که برای خرید محصولات شوینده باید یک لیست کاملی از محصولات را داشته باشیم که درون آن قیمت آنها درج شده باشد و ما با بررسی دقیق آن بتوانیم مورد مد نظر خود را از لیست با توجه به قیمت آن انتخاب و مشخص نمائیم. شما می توانید براحتی با مشاوران انلاین ما ارتباط برقرار نموده و اقدام به گرفتن لیست قیمت پودر لباسشویی نمائید تا با دقیق تر شدن در آن لیست خریدی خوب و لذت بخش را تجربه کنید.

مرغوب ترین پودر لباسشویی

دغدغه اصلی خریداران عمده محصولات شوینده و مصرف کنندگان جزئی پودر لباسشویی در هر جایی کیفیت و مرغوبیت پودر لباسشویی هست که بسیار شاخص مهمی برای خرید محصول و مقدار آن می باشد که سهم فروش هر پودری با توجه به نوع مرغوبیت آن مشخص خواهد شد که این موضوع را خریداران جزء مشخص خواهند کرد. پس کارخانه های تولیدی باید پیکان تیر بازار فروش را که مصرف کننده نهایی یا مردم عادی هستند را بیشتر مورد مطالع و بررسی قرار دهند و محصولات خود را مطابق سلیقه ایشان تولید نمایند.

بهترین برند های پودر لباسشویی

برای اشاره به بهترین برند هایی که در بازار فروش پودرلباسشویی در ایران شناخته شده و معروف هستند می توان به برند های پر فروش و مرغوب از لحاظ کیفی و کمی اشاره نمود:

 • پودر لباسشویی پرسیل
 • پودر لباسشویی هوم کر
 • پودر لباسشویی اکتیو
 • پودر لباسشویی تندیس

این برند ها در میان انبوه برند ها و مارک های تولیدی در ایران جزء شاخص ترین ها می باشند که در هر فروشگاهی در ایران می توان آنها را براحتی یافت و خریداری نمود.

درباره پودر دستی و ماشینی

در مباحث قبل و بالا به این موضوع اشاره شد که بین پودر دستی و ماشینی تفاوت هست یا دارای کاربردی مشابه هستند. حتما می دانید که پودر لباسشویی دستی طوری طراحی و پیاده سازی شده است که با توجه با کابرد ان که برای شستن لباس ها با دست انجام می شود دارای کف زیادی هستند که براحتی لکه ها از بین برود ولی در خصوص پودر لباسشویی ماشینی طوری تهیه و ساخته شده که دارای کف کنترل شده و کمتری هست و کاربد ان در شستن لباس با ماشین لباسشویی تعریف شده است.

محل خرید پودر لباسشویی

افرادی که قصد خرید پودر لباسشویی را دارند به سه بخش تقسیم می شوند که در زیر اشاره می کنیم:

 1. پخش های عمده پودر لباسشویی در استان های کشور
 2. عمده فروشی های پودر لباسشویی
 3. خریداران جزئی

اگر بخواهیم این سه گروه را جداسازی نمائیم باید گفت که پخش ها قسمتی از این گروه هستند که با خرید حجم بسیار زیاد و انبار کردن انها آماده ارائه پودر لباسشویی به عمده فروشان هستند و گروه دوم بخشی را شامل می شود که کالا را از پخش خریداری نموده و به فروشگاه ها ارائه می نمایند و بخش سوم فروش گاه و مغازه هایی هستند که پودر لباسشویی را به مردم عادی ارائه می نمایند.

تفاوت قیمت پودر دستی و ماشینی

با عنایت به تفاوتی که در ساختار و ساختمان تولید و طراحی پودر دستی و ماشینی وجود دارد و موادی که در این پودر ها استفاده می شود دارای تفاوت های عمده ای هست و مواد متفاوتی بکار می رود قیمت آنها نیز با هم فرق دارند. در کل قیمت پودر لباسشویی دست از پودر لباسشویی ماشینی کمتر می باشد.

شما نیز برای اطلاع از قیمت پودر لباسشویی دستی و ماشینی به مشاوران ما زنگ بزنید و ارتباط بگیرید.

تولید پودر صادراتی

تولید پودر لباسشویی صادراتی در کارخانه های متنوعی واقع شده است که برای دسترسی به کشور عراق و صادرات به آنجا مکانی بسیار مناسب و بصرفه برای تجار و صادر کنندگان می باشد چرا که برای حمل کالا کرایه کمی به آنها تحمیل می شود. به همین دلیل خرید از این کارخانه برای خریداران بنوعی بصرفه می باشد.

قیمت پودر لباسشویی صادراتی

پودر لباسشویی دستی با برند های مختلف می توان گفت یکی از بروز ترین مواد شوینده در حوزه پودر شوینده می باشد که در کشور شروع به فعالیت نموده است که در پاکت های ۵۰۰ گرمی و کیسه های ۱۰ و ۲۰ کیلویی تولید و بسته بندی می شود و برای فروش و پخش در سراسر کشور میان پخش های سراسری توزیع می گردد.

کیفیت پودر لباسشویی صادراتی

کاربرد و استفاده ای که از پودر لباس شویی می شود برای همگان مشخص و ثابت شده هست که این شوینده پر مصرف در بین مردم بیشتر برای شستشوی لباس و انواع رخت و لباس و برای شستن پتو ها و برخی مواقع شستشوی انواع فرش های دستی و ماشینی بکار برده می شود.

پودر لباسشویی فافلین  با توجه به ساختار فیزیکی آن در خیلی از مواقع برای شستن زمین منازل و کارگاه ها و سطوح مختلف استفاده می شود که موجب نظافت و پاکیزگی اماکن مختلف می شود و پاکیزگی و تمیزی را برای همگان به ارمغان می آورد.

پودر لباسشویی در قالب صادراتی آن دارای چالش ها و موانع خاصی هست که قبل از ارسال آن باید مجوز های لازم مانند گواهی استاندارد و ایزو های بهداشتی را نیز کسب نمود تا از کیفیت مورد تقاضا برخوردار باشد تا قابل ارائه در بازارهای خارجی باشد.

اوزان پودر صادراتی

بازار فروش محصولات و مواد شوینده دارای تنوع محصولات گوناگونی هست که در بین ده ها نوع آن یکی از پرمصرف ترین و پر فروش ترین شوینده هایی که در این حوزه فروش دارای فعالیت همیشگی و مداوم و پر تردد می باشد پودر لباس  شویی ارزان قیمت دکو و انواع مختلف آن در نوع دستی و ماشینی و در اوزان متفاوت از ۳۰۰ گرم گرفته و تا کیسه های ۱۰ کیلویی و ۲۰ کیلو یی واقع با توجه به درخواست مشتریان تا جامبو بک های یک تنی نیز بسته بندی و به خریداران عرضه می شود.

اهمیت پودر لباسشویی در بازار

قیمت پودر رختشویی از مهمترین عوامل تاثیر گذار در خرید این محصول است که میزان تقاضا را تعیین می کند .یکی از بهترین پودرهایی که در بازار ایران و کشورهای همسایه مورد مصرف و توجه مردم قرار گرفته است و بیشتر مردم اقدام به مصرف ان نموده است پودر رختشویی تندیس هست که به بهترین و نازلترین قیمت به فروس رسیده و بدست مصرف کننده نهایی می رسد.
پودر لباسشویی هم نوع دستی دارد و هم نوع ماشینی با کیفیت بسیار مناسب و برای سلیقه های ایرانی و خارجی مناسب بوده و ۱۳۹۹ پسندی خوبی را هم در داخل کشور و هم خارج از ایران دارد که این امر موجب تقاضای روز افزون پودر تندیس در بین مصرف کنندگان شده است و این امر کارخانه را برآن داشته تا خط تولید خود را بنوعی تنظیم نماید تا بتواند کلیه تقاضاها را پاسخ دهد.

مصرف پودر لباسشویی صادراتی

در خصوص میزان خرید و فروش پودرلباسشویی از نوع صادراتی آن باید به این مطلب اشاره کرد که تاجران زبده و معروف ایرانی و کشور های عراق و ترکمنستان که عمده پودر های لباسشویی صادراتی را برای خرید و صادر کردن به این کشورها خریداری می نمایند در خصوص مصرف آن در این کشور ها نظرات متفاوتی دارند مبنی بر این که مردم این دو کشور در مناطق مختلف با توجه به سلیقه ها و فرهنگ شستشوی خود و اهمیت به بهداشت خود دارای کاربرد های دست و شستشو با دست و شستشو با دستگاه ماشین لباسشویی هستند.

با توجه به زندگی ماشینی مردم در کشورهای اشاره شده کم کم میزان سفارش پودر لباسشویی ماشینی در حال ازدیاد مصرف و خرید می باشد.

بازدیدها: 834

محمدرضا اعلمی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:

مدیر فروش : محمد رضا اعلمی

راه های ارتباطی:

  شماره تماس مدیر فروش : 09125813403

  شماره تماس مشاور ارشد فروش: 09193884918

  پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

  پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

مجموعه پاکال شما را به خرید بهترین محصولات مواد شوینده دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *