مجموعه پاکال شما را به خرید بهترین محصولات مواد شوینده دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت پودر رختشویی تندیس

اساسی ترین موضوعی که در حوزه صادرات پودر رختشویی مطرح هست قیمت پودر رختشویی می باشد.
قیمت پودر رختشویی در بازار تعیین کننده استراتژی کارخانه های تولید کننده می باشد. قیمت پودر رختشویی که هم نوع پودر در موضوع کیفیت را نشان می دهد و هم میزان تولید این محصول در بازار را نشان می دهد.

قیمت پودر رختشویی در بازار

قیمت پودر رختشویی از مهمترین عوامل تاثیر گذار در خرید این محصول است که میزان تقاضا را تعیین می کند .یکی از بهترین پودرهایی که در بازار ایران و کشورهای همسایه مورد مصرف و توجه مردم قرار گرفته است و بیشتر مردم اقدام به مصرف ان نموده است پودر رختشویی تندیس هست که به بهترین و نازلترین قیمت به فروس رسیده و بدست مصرف کننده نهایی می رسد.
 
پودر رختشویی تندیس و پودر ماشین لباسشویی آریل که هم نوع دستی دارد و هم نوع ماشینی با کیفیت بسیار مناسب و برای سلیقه های ایرانی و خارجی مناسب بوده و ۱۳۹۹ بازار پسندی خوبی را هم در داخل کشور و هم خارج از ایران دارد که این امر موجب تقاضای روز افزون پودر تندیس در بین مصرف کنندگان شده است و این امر کارخانه را برآن داشته تا خط تولید خود را بنوعی تنظیم نماید تا بتواند کلیه تقاضاها را پاسخ دهد.

پودر رختشویی تندیس

همانطور که در بالا اشاره شد پودر رختشویی در ۲ نوع ماشنی و دستی در کارخانه تولید می شود و همچنین این پودرها در نوع فله ای هم تولید می شود که در بسته های ده و بیست کیلویی آماده و روانه بازار فروش می شود . شایان ذکر هست که پودرهای فله ای بیشتر در کشورهای همجوار از جمله عراق و افغانستان و ترکمنستان بازار خوبی در پی تقاضای زیاد مردم این کشور ها دارند.

قیمت پودر رختشویی تندیس

با توجه به اینکه در اجرای سیاست تثبیت قیمت ها در ایران و در راستای حمایت از مصرف کنندگان دولت قصد تثبیت و اعلام قیمتها را در سرلوحه کارهای خود قرار داده ولی با توجه به افزایش و کاهش قیمت ارزها و قیمت مواد اولیه نمی شود قیمتی را اعلام کرد که برای چند ماه ثبات داشته باشد ولی در حین حال می شود در تاریخ امروز در ماه آذر ۱۳۹۹ قرار داریم حدود قیمت این پودر در حدود قیمت های ۱۰۰ هزار تومان اعلام نمائیم تا مورد توجه و استفاده خریداران محترم قرار گیرد.

بازار فروش پودر رختشویی

بازار فروش در هر موصول و هر حوزه ای در منطقه ای خاص در کشور می باشد مثل این نمونه که انار ساوه در کشور معروف هست و بازار فروش انار را شهر ساوه در ایران می شناسیم.

در خصوص پودر رختشویی نیز همین موضوع مصداق دارد و استان قزوین و شهر قزوین بخصوص مرکز و بازار و قطب تولید و فروش پودر رختشویی در کشور می باشد که علاوه بر تولید انواع پودرهای رختشویی و لباسشویی کار تولید انواع مایعات شوینده و بهداشتی را در دستور کار خود دارند و در کنار فروش داخل ایران در امر صادرات نیز دارای برند های بسیار موفقی در قزوین هستیم.

برای رسیدن به پودر رختشویی دلخواه خود ما را دنبال نمائید.

کیفیت پودر رختشویی تندیس

کیفیت شستشو در مورد پودر رختشویی تندیس بسیار حائز اهمین و مهم می باشد بخصوص برای مصرف کنندگان و خانم های خانه دار که کیفیت شستن لباس بعد از خشک شدن باید مورد پسندشان باشد تا موجبات رضایتمندی و خرید مجدد این پودر را بدنبال داشته باشد.

ویژگیهای یک پودر رختشویی با کیفیت

 1. درخشندگی لباس بعد از خشک شدن
 2. لکه بری پودر از روی لباس ها
 3. حفظ بافت لباس بعد از شستن
 4. نرمی و لطافت لباس ها

پاک کنندگی پودر تندیس

همانطور که اشاره ضمنی شد در مورد کیفیت پودر رختشویی نظیر پودر ماشین لباسشویی باید این نکته را حتما در مورد تولید و فرمولاسیون این شوینده در نظر گرفت که پودر رختشویی باید طوری تهیه شده باشد که دارای کف زیادی باشد تا بتواند با ایجاد شده در روی لباس باعث جدا شدن لکه ها و چربی ها و کثیفی ها از روی لباس شود و تمیزی و پاکیزگی را برای مصرف کننده به ارمغان آورد.

پاک کنندگی پودر رختشویی تندیس این مورد لحاظ شده است.

کارخانه پودر رختشویی

همانگونه که اشاره شد مهد و قطب تولید و فروش پودر رختشویی در ایران شهر قزوین هست که با داشتن دهها کارخانه تولید مواد شوینده حرف اول را در تولید و تعیین قیمت این شوینده در کشور را می زند و تعیین قیمت ها وابسته به این کارخانه ها و تولیدات این مجموعه ها می باشد.

قیمت مصرف کننده پودر تندیس

آیا می دانید یکی از گزینه هایی که نوع و میزان خرید پودر تندیس را در کشور مشخص می کند قیمت مصرف کننده این شوینده است؟

قیمت مصرف کننده همان قیمتی هست که بر روی محصولات و پودر رختشویی تندیس درج شده است که این قیمتی هست که مغازه داران باید به دست مصرف کننده نهایی برسانند و حق ندارند بالاتر از این قیمت فروش داشته باشند.

باید در نظر داشت که قیمت گذاری پودر رختشویی تندیس برای مصرف کننده بسیار منصفانه و متعادل هست و حقوق مصرف کننده برای خرید به قیمت مناسب رعایت شده است و به همین دلیل حجم فروش پودر تندیس هر روز در حال گسترش هست.

حاشیه سود پودر رختشویی تندیس

حاشیه سود را می توان بدین صورت تعریف کرد که اختلاف قیمتی که عمده فروش از کارخانه خرید می کند تا قیمت مصرف کننده را حاشیه سود می گویند.

به صورت دیگر حاشیه سود را میتوان طبق فرمول زیر نشان داد:

حاشیه سود=  قیمت مصرف کننده- قیمت کارخانه

به عنوان مثال اگر قیمت کارخانه پودر رختشویی در هر کارتن ۱۰۰ هزار تومان باشد و قیمت مصرف کننده هر کارتن ۱۵۰ هزار تومان، حاشیه سود این پودر اختلاف قیمت کارخانه و مصرف کننده می باشد که مبلغ ۵۰ هزار تومان در هر کارتن میباشد که این حاشیه سود یعنی مقدار سود حاصل شده برای فروشنده پودر رختشویی.

 

مایع سفید کننده تندیس

کسب و کار پودر رختشویی

در شروع در کسب و کار و راه اندازی آن در ابتدا به ساکن شخصی که قصد این کار دارد دارد بعد از تهیه مکان کسب و کار ابتدا به مقدار سود و یا حاشیه سود خود از محصول و یا حوزه کاری خود بررسی خواهد نمود و اگر برایش صرفه اقتصادی داشته باشد کار خرید و فروش وکسب و کار خحود را استارت خواهد زد.

در خصوص کسب و کار پودر رختشویی باید اشاره کرد که به دلایل مختلفی که در ادامه به ان خواهیم پرداخت این کسب و کار پر سود خواهد بود و درآمد خوبی را نصیب فروشنده خواهد نمود.

خرید و فروش پودر رختشویی درآمدخوبی دارد؟

چرا خرید و فروش مواد شوینده مخصوصا پودر رختشویی سود و درآمد خوبی دارد؟ اکنون به به مورد اشاره خواهیم کرد که نشان دهنده پر درآمد بودن این صنف کاری دارد:

 • پودر رختشویی جزء کالاهای ضروری مردم هست که همیشه باید خریداری شود
 • پودر رختشویی تقریبا هر روزه توسط مردم استفاده می شود
 • با توجه به اهمیت بهداشت و تمیزی برای مردم کار شستشو با پودر زیاد انجام می شود
 • چون قیمت پودر رختشویی ارزان هست مردم تعداد بیشتری از این محصول خریداری می کنند و…

قیمت پودر رختشویی صادراتی

پودر رختشویی در بازار صادراتی تقاضای فراوانی دارد بطوری که امروزه با وجود اینکه تعداد زیادی از کارخانه های تولیدی در ایران اقدام به صادرات پودر رختشویی به کشورهای دیگر می کنند باز هم تقاضاهای مازادی نیز وجود دارد که نیاز به تولید محصولات بیشتری توسط کارخانه ها می باشد که این نشان دهنده این موضع است که ظرفیت برای تاسیس کارخانه شوینده برای تولید پودرختشویی صادراتی هنوز هم وجود دارد.

در خصوص قیمت پودر رختشویی صادراتی حتما با مشاوران ما تماس گرفته و اطلاعات لازم را کسب نمائید.

صادرات پودر رختشویی به عراق

یکی از بهترین مقاصد برای صادرات پودر رختشویی به کشور عراق هست که طبق آمارهای موجود در سال گذشته بیشترین حجم صادرات این شوینده به این کشور بوده است. 

چرا صادرات پودر رختشویی به عراق بیشترین حجم را دارد؟ با توجه مرز مشترک هزاران کیلومتری که بین ایران و عراق وجود دارد و از مناطق مختلف با توجه به مسیرهای موجود با هزینه کمتر صادر می شود که این یکی از دلایل مهم فراوانی صادرات به کشور عراق می باشد. یکی دیگر ار دلایل فراوانی صادرات قیمت پودر رختشویی هست که از نظر مقدار بسیار مناسب و منطقی مشخص شده است.

صادرات پودر رختشویی به ترکمنستان

دومین مقصد جذاب برای صادرات پودر رختشویی کشور همسایه ایران، نرکمنستان می باشد که از سمت شمال شرقی و از طریق استان های گلستان و خراسان شمالی با کشور ترکمنستان هم مرز هستند و عمده بار های پودر رختشویی از این دو استان به این کشور صادر می شود. مردم کشور ترکمنستان از پودر رختشویی  ۵۰۰ گرم و ۱۰ کیلویی به مقدار مساوی خریدتری می کنند و از خرید این محصولات رضایت دارند.

قیمت پودر رختشویی برای ارسال به ترکمنستان برای این منطقه با توجه به مقدار سفارشات تعیین شده است.

صادرات پودر تندیس به افغانستان

در کنار کشورهای عراق و ترکمنستان کشور افغانستان نیز یکی دیگر از مقاصد مهم صادرات پودر رختشویی به آن هست که با توجه به قیمت پودر رختشویی که مناسب می باشد حجم بسیار زیادی از موجودی های کارخانه به این کشور همسایه شرقی گسیل می شود.

کارخانه تندیس و پودر های آن

یکی از بهترین و خوش نام ترین برند های محصولات شوینده کشور که در زمینه تولید اغلب مواد شوینده فعالیت دارد و در تولید پودرهای لباسشویی ماشینی و دستی نیز تولیدات بسیارقوی دارد برند تندیس و بهریز از شرکت سمبل شیمی می باشد که تولیدات شرکت خود را در جعبه های ۵۰۰ گرمی و در طرح ها و رنگ های زیبا و شکیل و هم در اوزان  ۱۰ کیلوگرمی  و ۲۰ کیلوگرمی که داخل کیسه هایی با طراحی بسیار زیبا تولید شده است نیز ارائه می کند که پسند بسیاری از مصرف کنندگان را بهمراه داشته است .

تماس با کارخانه تندیس

تمامی تماس هایی که برای خرید مواد شوینده از شرکت تندیس صورت می گیرد اکثرا به خرید پودر لباسشویی اختصاص دارد و مشتریان به دنبال کارخانه پودر لباسشویی با کیفیت خوب و قیمت ارزان ترهستند.

تقاضای بیشتر مشتریان در زمان مراجعه به کارخانه و یا در تماس تلفنی این می باشد که ما پودر لباسشویی می خواهیم که علاوه به اینکه دارای قیمت مناسب باشد حتما دارای کف فراوان در زمان شستشو و قدرت تمیز کنندگی بالایی باشد و در کنار این خصوصیات حتما حتما دارای بوی خوش باشد که هم زمان شستشو این احساس شود و نیز بعد از تمام شدن شستشو و خشک شدن لباس بوی خوبی از لباس ها استشمام شود که حس خوبی به مصرف کننده بدهد.

 

در کنار هم قرار دادن این خصوصیت ها در یک پودر کاری مهم و پیچیده و تخصصی هست که کارخانه های اندکی این تخصص و کارایی را دارند که بتوانند این محصول را با این خصوصیات تولید نمایند که خوشبختانه کارخانه پودر تندیس با ارائه پودر تندیس با همه این موارد توانسته رضایت حداکثری مصرف کنندگان را حاصل نماید.

فروش پودرلباسشویی دستی به عراق

در متن فوق و اشارات قبل به این موضوع اشاره گردید که بیشترین حجم صادرات به کشور عراق هست و اشاره به این مورد که سه نوع پودر لباسشویی با اکتیو های متفاوت و متغیر از طریق مرزهای چند گانه به کشور عراق صادر می شود برای آشنایی بیشتر با این روند خالی ازلطف نیست. در اینجا قصد داریم اشاره ای به این موضوع داشته باشیم تا شما گرامیان با اطلاعات کافی خرید خود را صورت داده و اقدام به صادرات نمائید.

صادرات پودر رختشویی به کدام مناطق عراق هست

 1. مناطق شمالی عراق که بیشتر کرد نشین هستند از لحاظ اقتصادی و مالی در وضع خوبی هستند و درآمد ها و سرمایه زیاد تری نسبت به سایر مناطق کشور عراق دارند به همین دلیل اجناس و کالاها و خدماتی که از کشورهای مختلف و از جمله ایران به این کشور صادر می شود بایستی دارای استاندارد های بالاتر و کیفیت های بیشتری خواهند بود.به همین جهت در مرز های واقع شده در شمال ایران و عراق گمرگ این مناطق اجازه ورود پودرهای لباسشویی دستی با اکتیو های کمتر از ۱۲ را نمی دهند و بنوعی باید پودرهای با کیفیت تر و گران تر از طریق مرزهای شمالی وارد کشور عراق شود.
 2. مناطق مرکزی عراق در قسمت متوسط نشین و طبقه میانی  کشورعراق هستند و کالاها و خدمتی که دارای کیفیت متوسط هستند از طریق مرز های میانی و تائید گمرک وارد این کشور می شود
 3. در انتها مرزهای جنوبی شامل چزابه و شلمچه می باشد که کالاهایی که دارای کیفیت متوسط و نه کم و با قیمت ارزان تر نسبت به دیگر پودرها از این طریق وارد کشور دوست و همسایه عراق خواهد شد.

بازدیدها: 524

محمدرضا اعلمی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:

مدیر فروش : محمد رضا اعلمی

راه های ارتباطی:

  شماره تماس مدیر فروش : 09125813403

  شماره تماس مشاور ارشد فروش: 09193884918

  پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

  پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

مجموعه پاکال شما را به خرید بهترین محصولات مواد شوینده دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *