مجموعه پاکال شما را به خرید بهترین محصولات مواد شوینده دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت مناسب مایع جوهر نمک

مایع جوهر نمک

قیمت مناسب مایع جوهر نمک و همچنین پاک کنندگی قوی این محلول باعث شده است تا بسیاری از شرکت های صنعتی از خرید آن استقبال کرده و آن را مورد مصرف قرار دهند. قیمت مناسب مایع جوهرنمک و همچنین کیفیت عالی آن نه تنها توجه خریداران داخلی بلکه توجه تاجران خارجی را نیز به خود جلب کرده است که موجب صادرات این محلول قوی با شرایط ویژه به خارج از کشور نیز شده است. برای خریداری این محلول قوی و ارزان در صنعت و یا منزل می توانید به صورت آنلاین اقدام کرده و از کارشناسان فروش ما کمک بگیرید.

مایع جوهر نمک

مایع جوهر نمک چیست؟

مایع جوهرنمک که با نام شیمیایی هیدروکلریک اسید در میان شیمیدانان معروف می باشد از نمک طعام به وجود می آید.مایع جوهر نمک یک محصول بسیار قوی خورنده می باشد که اگر به درستی مورد استفاده قرار نگیرد ممکن است باعث خوردگی در سطوح شود. مایع جوهر نمک یا همان هیدروکلریک محلولی است بدون رنگ و شفاف دارای بوی بسیار تند که استشمام آن برای مصرف کنندگان توصیه نمی شود. معمولا مایع جوهر نمک در منازل برای سطوحی که دارای رسوب بسیار قوی و سر سخت هستند مورد مصرف قرار می گیرد. این محلول قوی که یک اسید معدنی بسیار خورنده می باشد بیشتر در مصارف صنعتی مورد استفاده قرار می گیرد. قیمت مناسب مایع جوهر نمک باعث شده است که این محلول قوی توسط افشار جامعه قابل خریداری باشد.

مایع جوهر نمک

استفاده از جوهر نمک در منازل

جوهر نمک که یک ماده ی شیمیایی بسیار قوی می باشد در منازل نیز برای پاک کردن و رسوب زدایی سطوح نیز مورد مصرف قرار می گیرد ولی در استفاده از این مایع بسیار قوی باید نکاتی را رعایت کرد به عنوان مثال حتما باید این محلول در مصارف خانگی با آب رقیق شود و سپس با اسپری یا فرچه بر روی سطوح مورد مصرف قرار گیرد. به هیچ عنوان این محلول قوی با وایتکس مخلوط نکنید زیرا با مخلوط شدن این دو محلول قوی واکنش شیمیایی رخ می دهد و گاز کلر آزاد می شود که این گاز بسیار آسیب زننده به دستگاه تنفسی خواهد بود. در استفاده از جوهر نمک ها در منازل سعی کنید از دستکش و ماسک کمک بگیرید. شایان ذکر است که استفاده از این محلول قوی در اماکن سر بسته پیشنهاد نمی شود حدالامکان سعی کنید در منازل مصارف محلول در و پنجره را باز کنید.قابل ذکر است کیفیت و قیمت مناسب مایع جوهر نمک از دو ویژگی خوب این محصول می باشد.

مایع جوهر نمک

مصرف جوهر نمک ها در صنعت

قیمت مناسب مایع جوهرنمک در درجه اول و در مرحله دوم کیفیت این محلول ها که تشکیل شده از نمک طعام می باشند باعث شده است این محلول ها نه تنها در منازل بلکه در بسیاری از مصارف صنعتی نیز مورد مصرف قرار گیرند موارد مصرفی در صنعت مانند :
۱_ جوهر نمک زنگ آهن را از بین می برد زیرا خاصیت این محلول به گونه ای است که اکسیدهای فلزی بر روی سطوح فلزی را از بین می برد.
۲_ در تمیز کردن آجر هایی که دچار رشد باکتری و کپک شده اند موثر می باشد.
۳_ استفاده جزیی در رنگرزی و بنایی باعث به وجود آمدن یک بتونه و رنگ مناسب می شود.
۴_ در استخر ها که مصرف بسیار کم این محلول باعث ضد عفونی آب استخر ها خواهد شد.
۵_ در صنایع غذایی به مقدار خیلی کم در نوشیدنی ها ، کنسرو ها ، آبمیوه ها به منظور افزایش طعم و عطر و کاهش باکتری های فاسد کننده به این محصولات اضافه می شود .

مایع جوهر نمک

خرید مایع جوهرنمک با قیمت مناسب

محلول های جوهر نمک که یکی از مایع های شوینده بسیار قوی به حساب می آیند جز، پر فروش ترین مواد شوینده نیز هستند زیرا خریداری این محلول از طرف صنایع بسیار شایع می باشد.
ما خرید مایع جوهر نمک با قیمت مناسب را به صنایع و منازل پیشنهاد می کنیم این امر مهم از طریق وب سایت های ما و خرید آنلاین شما امکان پذیر شده است.با خرید آنلاین هزینه های اضافی و راه های طولانی را حذف کنید.

بازدیدها: 154

محمدرضا اعلمی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:

مدیر فروش : محمد رضا اعلمی

راه های ارتباطی:

  شماره تماس مدیر فروش : 09125813403

  شماره تماس مشاور ارشد فروش: 09193884918

  پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

  پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

مجموعه پاکال شما را به خرید بهترین محصولات مواد شوینده دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *