مجموعه پاکال شما را به خرید بهترین محصولات مواد شوینده دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت مایع لباسشویی تندیس

مایع لباسشویی

ازجمله شوینده هایی که طی سالیان اخیر به لیست تولیدات محصولات شوینده اضافه شده است مایع لباسشویی می باشد.مایع لباس شویی تندیس برای شستوی البسه با ماشین لباسشویی طراحی شده است.مایع لباس شویی درمقایسه با پودرلباسشویی ازموادشیمیایی کمتری برخورداراست که ازاین جهت برای ماشین لباسشویی مضرنمی باشد وباعث خوردگی آن نمی شود.

مایع لباسشویی

مزیت استفاده مایع لباس شویی

شستشوی لباس با مایع لباس شویی باعث لطافت ونرمی لباسهامی شود.مایع لباس تندیس باعطر ورایحه ای دل انگیزعلاوه برپاکیزگی بی نظیر،باعث بوی خوش لباسها می شود.و اتوکشی هم آسانتر و راحت تر می شود . البته مهم ترین دلیلی که خانم های خانه دار بیشتر رعبت دارندکه از مایع لباس شویی به جای پودر استفاده کنند پاک کنندگی بیشتر آن و صرفه جویی در مواد شوینده می شود .

مایع لباسشویی

ارزانترین مایع لباسشویی درایران

مایع لباس شویی تندیس ،بسیارباکیفیت بوده وهیچ گونه آسیبی به بافت ورنگ پارچه نمی رساند.مایع لباس شویی تندیس باحفظ سلامت وپاکی لباسها بعدازشستشو لطافت خاصی رابه لباس می دهدازطرفی دیگر بارایحه های ملایم وخوشبو باعث خوشبوشدن لباسها می شود.

مایع لباسشویی

کیفیت مایع لباسشویی ارزان قیمت

درساخت مایع لباس شویی تندیس سعی شده است ازمواد اولیه باکیفیت استفاده شودتا کارآیی خوب وعالی داشته باشد.این کارخانه برای جذب مشتری بیشتر وحفظ حقوق مصرف کننده سعی کرده است قیمتی مناسب را برای محصولات پاک کننده خوددرنظربگیرد.ازاین جهت مصرف این مایعات با کیفیت بالا وقیمت مناسب توصیه می شود.

مایع لباسشویی

بازار فروش مایع لباسشویی

مایع لباس شویی در انواع مختلف  بارایحه ها و رنگهای متنوع بعدازتولید وب سته بندی توسط عوامل فروش توزیع و پخش می شود و دراختیار مصرف کنندگات جز و کل قرار داده می شود.مایع لباس شویی و پودر لباسشویی که ازجمله مهمترین وپرکاربردترین شوینده هامی باشد طرفداران خاص خودرا دارد.ووجودآن درهرخانه ای ضروری می باشد.به همین دلیل تولیدکنندگان مایع لباس شویی تلاش می کنندمحصولاتی تولیدکنندکه کیفیت بالاودرعین حال ارزان وقیمت مناسب داشته باشند.ارزانترین مایع لباس شویی درایران هم فروش حضوری داشته وهم غیرحضوری و اینترنتی که تمامی مشتریان می توانند برای مشاوره و خرید به واحد فروش و مشاوران فروش مراجعه کنند .

بازدیدها: 134

محمدرضا اعلمی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:

مدیر فروش : محمد رضا اعلمی

راه های ارتباطی:

  شماره تماس مدیر فروش : 09125813403

  شماره تماس مشاور ارشد فروش: 09193884918

  پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

  پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

مجموعه پاکال شما را به خرید بهترین محصولات مواد شوینده دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *