مجموعه پاکال شما را به خرید بهترین محصولات مواد شوینده دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت صابون لباسشویی

قیمت صابون لباسشویی با توجه به کاربردی که دارد بسیار ارزان و با صرفه بوده. صابون های لباسشویی در دو نوع صابون لباسشویی دستی و صابون لباسشویی ماشینی تولید می شوند که هر کدام دارای قیمت جداگانه ای می باشند ولی معمولا صابون های لباسشویی نسبت به دیگر محصولات شوینده با نازلترین قیمت عرضه می شوند.

صابون لباسشویی

مزایای استفاده از صابون لباسشویی

طی مباحث قبلی بسیار گفته شده است که صابون و شوینده من ها اسیدی نیستند ودارای مواد قلیایی هستند وبا تاثیراین مواد قلیایی بر چربی ها و آلودگی ها و ازبین بردن آن ها لباس ها را تمیز و عاری ازهرنوع لک می کنند وبا وجود
پاک کنندگی بالا تقریبآ هیچ نوع اثر سوئی برالیاف لباس و پوست دست نمی گذارند.

در حقیقیت بهترین بازده را درمقابل کمترین هزینه دارند. صابون های لباس شویی درون بسته های ویژه بابهترین کیفیت و قیمت بفروش می رسند. استفاده ازاین محصول لطافت پارچه را بیشتر کرده وبوی بد آلودگی را از پارچه والبسه از بین می برد ودر عوض آن را معطربه بوی صابون می کند.

صابون لباسشویی

شستشوی لباس با صابون لباسشویی

باید توجه داشته باشید که درشستشوی لباس ها اول باید جنس آن را نگاه کردوبر اساس مقاومت آن پاک کننده یا شوینده را انتخاب کرد امروزه که در شستن لباس های نازک وضخیم انواع پودرها با رنگ دانه های متفاوت به چشم می خورند.

تولید صابون های لباس شویی نیز به کمک آن ها آمده است ولی شایان ذکراست که دراستفاده از پودرهای متفاوت وبا آنزیم های مختلف بافت پارچه ممکن است آسیب ببیندولی این موضوع در صابون ها صدق نمی کند.

صابون های ماشین لباسشویی

یکی دیگر از پاک کنندهای بهداشتی صابون هایی هستند که برای ماشین های لباس شویی درنظر گرفته شده اند این صابون ها معمولا به صورت رنده شده یا چیپسی هستند. وقتی این صابون ها به صورت چیپسی یا رنده شده درمی آیند درون ماشین لباس شویی به خوبی حل شده و برروی لک و آلودگی لباس تاثیر گذارهستند .

ولی باید گفته شود موقع ای که از این نوع محصول درون ماشین لباس شویی استفاده می شودعلاوه بر اثرمثبتی که بر روی لباس ها می گذارد هیچ نوع اثر منفی و سوئ بر قطعات ماشین ندارد و درون قطعات رسوب نمی کند.

صابون لباسشویی

شویندگی صابون لباسشویی

این نوع ازصابون بیشتر اخلال پذیری خوبی در آب گرم دارد. آب گرم باعث می شود صابون به خوبی حل شده و مولکول ها و چربی را بشکنند و پر بازده تردیده شوند. صابون های ماشین لباس شویی نوع دیگری ازصابون بود که از نظر وزنی و بسته بندی و حتی حالتی که جامد باشند یا مایع متنوع اند. باید توجه داشت که خارحاصل از این نوع شست شو سمی می باشند.

صابون های لباسشویی قالبی یا مایع

از گذشته تا به امروزصابون در زمره ی محصولات صابونی بوده است که در گذشته به صورت قالبی نمایان بوده وبا گذشت تدریجی زمان به صورت جامدو با اشکال مختلف واسانس های خوش عطرتولید شده است ولی هرچه قدرزمان جلو ترمی رود این محصول نیز پیشرفت خود رانشان می دهد.

در حال حاضر صابون های لباس شویی به صورت مایع نیز عرضه میشوندکه به سهولت درون ماشین های لباس شویی ریخته می شوند. باید گفته شود اگرهردوی این محصولات با نام صابون در بازار عرضه می شوند ولی تفاوت در فرمولاسیون و ترکیبات دارند که این مواد اولیه و تشکیل دهنده ی آن ها است که باعث
جامد یا مایع بودن آن ها می شود.

در هر دوی این محصولات نوعی ماده ی قلیایی استفاده شده که باعث تفاوت این دو محصول از هم می شود. ترکیب صابون های جامداز سدیم هیدرو کسید ودرصابون های مایع ازماده پتاسیم هیدرو کسیدبه کار رفته است. هردوی این محصولات برای ضد عفونی کردن و پاک کردن آلودگی ها بسیارموثر هستند.

صابون لباسشویی

خرید آنلاین صابون

با پیشرفت دانش تکنولوژی و ماشینی شده زندگی امروزه بشرو بالا رفتن تنوع محصولات شوینده ودر زمره ی آن ها صابون ها می توان به جای رفتن به فروشگاه یا مراکزخرید وصرف زمان بیشتر ازوقت و زمان استفاده ی بهبنه کرد.

شما می توانید در منزل خود به کمک اینترنت به آسانی تنوع محصولات صابونی و شوینده رامشاهده نمائید وبا اطمینان حاصل کردن ازهمه ی شرایط کیفی آن و آگاهی از قیمت ها به طور آشکار خرید کنید اگر فکر خرید کلی وعمده ی این محصول هستید می توانید به سایت یا شماره تماس کارشناسان ما رجوع کنید.

بازدیدها: 133

محمدرضا اعلمی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:

مدیر فروش : محمد رضا اعلمی

راه های ارتباطی:

  شماره تماس مدیر فروش : 09125813403

  شماره تماس مشاور ارشد فروش: 09193884918

  پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

  پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

مجموعه پاکال شما را به خرید بهترین محصولات مواد شوینده دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *